PARTNER PORTALU

PARTNER PORTALU

Nowy HalfPrice w zabrzańskim Platanie

HalfPrice to najnowszy najemca Centrum Handlowego Platan w Zabrzu. Salon, który zostanie otwarty 20 maja, udostępni klientom szeroką gamę produktów znanych marek w atrakcyjnych cenach. Wchodząca na rynek sieć należy do Grupy CCC.

Modna odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, a także zabawki i wyjątkowe artykuły dekoracji i wyposażenia wnętrz – wiele produktów znanych marek, w cenach obniżonych nawet o 80%  –  to asortyment najnowszego najemcy Centrum Handlowego Platan. HalfPrice to pierwszy najemca segmentu off-price w galerii.

Prawie 1000 mkw

Salon sieci, o powierzchni 982 mkw znajduje się na parterze galerii. Lokal podzielony jest na sekcje tematyczne, a proste, jasne meble i ekspozytory pozwalają skoncentrować uwagę na prezentowanych produktach. Kolekcja marek dostępnych w sklepach sieci będzie stale powiększana.

– Dzięki skali przedsięwzięcia, jakim jest otwarcie kilkudziesięciu salonów HalfPrice, klienci mogą liczyć na bardzo zróżnicowaną ofertę – będzie ona uzupełniana kilka razy w tygodniu. Jestem przekonana, że nasze portfolio zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych poszukiwaczy okazji, a jasny i przejrzysty układ sklepu będzie sprzyjał satysfakcjonującym zakupom – dodaje Joanna Czyżewska, Dyrektor Sprzedaży HalfPrice.

–Nawyki zakupowe Polaków ewoluują. Coraz więcej konsumentów decyduje się na wybór produktów wysokiej jakości, jednocześnie poszukując atrakcyjnych cen i promocji – dlatego jestem przekonany, że oferta HalfPrice będzie właściwą odpowiedzią na potrzeby mieszkańców Zabrza i sąsiednich miast aglomeracji śląskiej – mówi Łukasz Lorencki, asset manager, NEPI Rockcastle. – W CH Platan funkcjonują już sklepy multibrandowe, ale dystrybuują one przede wszystkim odzież i obuwie. Szeroki asortyment HalfPrice dla wielu klientów będzie magnesem umożliwiającym realizację wielu potrzeb zakupowych w jednym sklepie – dodaje Czyżewska.

120 najemców na 43 tys. mkw

Centrum Handlowe Platan działa od października 2003 roku. Corocznie notuje ponad 4 mln odwiedzin. W efekcie zakończonej w IV kw. 2018 r. rozbudowy i modernizacji obiektu, na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajduje się 120 punktów handlowo-usługowych, m.in. kino, fitness oraz nowe marki modowe. Klienci mają do dyspozycji trzykondygnacyjny parking w nowej, dobudowanej część galerii. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie Centrum Handlowym Platan odpowiada firma Apsys Polska S.A.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział