scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

TUF Real Estate: ruszyła budowa Pasażu Golubsko-Dobrzyńskiego

golub-dobrzyn-tuf-re

TUF Real Estate rusza z budową nowego projektu handlowego w mieście Golub-Dobrzyń. Obiekt o formacie pasażu handlowego jest w pełni skomercjalizowany. Na początku czerwca br. generalny wykonawca projektu – firma Gramar rozpoczęła prace rozbiórkowe.

Planowany termin otwarcia to marzec 2022 r. Obiekt, jak podkreśla inwestor, już przed rozpoczęciem budowy został w pełni skomercjalizowany.

– Startujemy z projektem w dobrym czasie, gdyż powoli odmraża się rynek handlowy. Mamy nadzieję, że wszystko co złe, jest już za nami, a normalność pozostanie już z nami na stałe. Przed rozpoczęciem prac budowlanych osiągnęliśmy 100 proc. poziom komercjalizacji, co z perspektywy czasu w którym miała ona miejsce, jest dużym sukcesem. W marcu przyszłego roku mieszkańcy Golubia Dobrzynia będą mogli zrobić zakupy w pierwszym, dostosowanym do współczesnych standardów obiekcie handlowym w mieście – mówi Fabian Eryk Barbarowicz, wspólnik zarządzający TUF Real Estate Polska.

TUF Real Estate startuje z budową nowego pasażu handlowego

Pasaż Golubsko-Dobrzyński zlokalizowany będzie w ruchliwej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie jedynego w mieście dyskontu spożywczego sieci Biedronka oraz dworca PKS – przy ul. Sokołowskiej.

W ramach nowoczesnego kompleksu handlowo-usługowego powstaną dwa budynki o łącznej powierzchni najmu około 3,6 tys. mkw., a także parking na blisko 100 miejsc.

W obiekcie swoje sklepy otworzą m.in.: polska sieć obuwnicza CCC, sklep sportowy Martes Sport, drogeria Rossmann, dyskonty wielobranżowy Pepco a także KiK, butikowy multibrandowy sklep Kaes oraz elektromarket Media Expert. Autorem jak i zarazem biurem odpowiedzialnym za proces administracyjny Pasażu Golubsko-Dobrzyńskiego jest pracownia architektoniczna Pejot Studio.

Pierwszy taki projekt w mieście Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń jest miastem powiatowym, w województwie kujawsko-pomorskim, które zamieszkuje blisko 15 tys. mieszkańców. Nie posiada nowoczesnego i komplementarnego obiektu handlowego, stąd nasze zainteresowanie tą lokalizacją. Miasto ulokowane jest u podnóża zamku wybudowanego na przełomie XIII i XIV wieku przez Krzyżaków, otoczone średniowiecznymi murami i poprzecinane wąskimi uliczkami, które prowadzą do przepięknej starówki.

golub-dobrzyn

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

pasaz-golub-dobrzyn-tuf-real-estate1
park handlowy
3 600 m2
Pasaż Golubsko-Dobrzyński zlokalizowany będzie w bezpośrednim sąsiedztwie jedynego w mieście dyskontu spożywczego sieci Biedronka oraz dworca PKS - przy ul.…
Baza danych

Firmy

TUF Real Estate to deweloper specjalizujący się w budowie parków handlowych. Grupa planuje otwierać ok. dwóch obiektów handlowych rocznie. Spółka…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

* indicates required