Salon Meblowy Bodzio w Nowym Świecie

Do grona najemców rzeszowskiej galerii Nowy Świat w drugiej połowie czerwca dołączył salon meblowy Bodzio uzupełniając tym samym ofertę produktową dla domu na łącznej powierzchni lokalu ponad 550 m2.

Nowy salon meblowy znajduje się na pierwszym piętrze i stanowi doskonałe uzupełnienie oferty działającego już od wielu lat w obiekcie sklepu Jysk oraz Komfort

300 salonów w kraju

Fabryka mebli Bodzio jest na rynku od 1985 roku i obecnie posiada sieć 300 salonów meblowych na terenie całego kraju. „Cieszymy się, że to właśnie nasz obiekt firma Bodzio wybrała na swój kolejny rzeszowski salon i wierzymy w potencjał rozbudowy właśnie tej branży w Nowym Świecie” – mówi Sebastian Moskal, Członek Zarządu Grupy Womak, właściciela i zarządcy Galerii. Przypomnijmy, że Nowy Świat dodatkowo posiada również mocno rozbudowaną branże RTV i AGD – to tutaj swoje salony zlokalizował Media Expert, Komputronik oraz Sony Center na łącznej powierzchni ponad 1200 m2.

Nowe otwarcia i przedłużenia

Na kontynuację współpracy z obiektem zdecydowała się firma Silcare, która specjalizuje się w produktach światłoutwardzalnych oraz kosmetykach do pielęgnacji dla kobiet i mężczyzn. Salon o powierzchni 80 m2 uzupełnia ofertę drogeryjną sieci Rossmann oraz Sekretów Urody. We wrześniu zaplanowano otwarcie Szkoły Tańca Sens Dance na drugim piętrze.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział