Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan pozyskuje nowego najemcę

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan na Pomorzu rozwija portfolio najemców. Od 9 lipca w obiekcie działa salon Ziaja dla Ciebie oferujący pełną ofertę kosmetyków i dermokosmetyków Ziaja.

Nowy sklep wzbogaci segment najemców Portu Rumia w kategorii zdrowie i uroda. Właścicielem obiektu jest firma Ceetrus Polska, a za komercjalizację odpowiada zespół Nhood Polska.

Klienci pomorskiego Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan mogą obecnie korzystać z bogatej oferty blisko 80 sklepów, wśród których są butiki odzieżowe, obuwnicze, salony z wyposażeniem i aranżacją wnętrz, a także liczne punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Na początku lipca w obiekcie otworzył się salon Ziaja dla Ciebie, który wzbogaci jego ofertę w kategorii zdrowie i uroda.

W salonie Ziaja dla Ciebie, który zajął lokal o powierzchni ponad 33 mkw. klienci mogą znaleźć pełen asortyment kosmetyków marki Ziaja, dermokosmetyki Ziaja med, a także produkty z limitowanych kolekcji specjalnych. Obecny na miejscu, wykwalifikowany personel pomoże w doborze kosmetyków w zależności od potrzeb skóry. W nowym salonie w Porcie Rumia kupujący mogą skorzystać również z atrakcyjnych promocji oraz programu lojalnościowego. Salon Ziaja dla Ciebie w Porcie Rumia oferuje również produkty z linii Ziaja PRO adresowaną do salonów i gabinetów kosmetycznych.

Oferta Portu Rumia

– Dokładamy starań, by oferta Portu Rumia wzbogacała się we wszystkich kategoriach. Dlatego cieszę się, że w naszej galerii pojawił się salon Ziaja dla Ciebie. Produkty do pielęgnacji, kosmetyki to asortyment poszukiwany przez naszych klientów, w tym przez turystów, którzy zdecydowali się spędzić urlop na Pomorzu – mówi Monika Brandeburg, property manager Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan.

Salon Ziaja dla Ciebie w pomorskim Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan będzie siódmą lokalizacją marki w obiektach zarządzanych przez zespół Nhood Polska. Salony pod szyldem Ziaja dla Ciebie działają w Centrach Handlowych Auchan w Bielanach Wrocławskich, Katowicach, Mikołowie, Piasecznie oraz w Galerii Bronowice w Krakowie i Galerii Łomianki obok Warszawy.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 80 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, H&M, 4F, CCC, Smyk, drogerie, księgarnie oraz salony wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się salon meblowy Agata, Leroy Merlin, Decathlon i stacja paliw Auchan.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać również z bezpłatnego parkingu na 2100 miejsc, w tym dla niepełnosprawnych oraz wiat rowerowych. Port Rumia jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Powstało w 2007 roku. Obiekt ma 39 460 mkw. powierzchni handlowej. Należy do NHOOD Polska.

NHOOD Polska zarządza 24 centrami i galeriami handlowymi

NHOOD Polska sp. z o.o. zarządza 24 centrami i galeriami handlowymi oraz odpowiada za ich komercjalizację. Firma tworzy również projekty mixed-use wpisujące się w tkankę miejską i odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności. Obecnie zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto spółka jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 53 tys. mkw. w 31 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan.

Ceetrus Polska sp. z o.o. jest właścicielem 24 Centrów Handlowych Auchan w tym Galerii Łomianki i Galerii Bronowice. Firma dysponuje również portfolio blisko 230 ha terenów inwestycyjnych. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe czy biura. Firma powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce spółka prowadzi działalność od 1996 roku.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział