PARTNER PORTALU

PARTNER PORTALU

HalfPrice otwiera pierwszy sklep na Podlasiu

Należąca do EPP Galeria Veneda po raz kolejny wzbogaca swoją ofertę i stawia na popularny koncept off-price Grupy CCC. Nowo otwarty salon HalfPrice, proponujący różnorodny asortyment w cenach obniżonych nawet o 80%, to pierwsza i jedyna lokalizacja marki w Łomży i całym regionie. Najemca zajął lokal o powierzchni 1311 mkw.

Mieszkańcy Łomży i okolic, którzy szukają markowych produktów w atrakcyjnych cenach, od piątku, 24 września, znajdą je w sklepie HalfPrice w Galerii Veneda. To pierwsza lokalizacja nowej sieci handlowej Grupy CCC w województwie podlaskim. Klienci kupią tam m.in. odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki, a także wyposażenie i dodatki do domu w cenach niższych od regularnych o 50-80%. Prawdziwych łowców okazji skusi uzupełnianie asortymentu sklepu kilka razy w tygodniu o nowości – także w konkurencyjnych cenach.

– HalfPrice w Venedzie to kolejna – po szczecińskim Galaxy i Wzorcowni Włocławek – lokalizacja marki w centrach handlowych EPP. Debiut konceptu właśnie w Galerii Veneda potwierdza atrakcyjność centrum oraz jego ugruntowaną pozycję w regionie. Jestem przekonany, że HalfPrice szybko zyska grono stałych klientów z Łomży i okolic, którzy docenią jakość markowych produktów w połączeniu z korzystnymi cenami – komentuje Michał Pękala, Asset Manager w EPP.

half-price-galeria-veneda
HalfPrice, Galeria Veneda

Galeria Veneda to największe centrum handlowe w Łomży

Galeria Veneda to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w Łomży, położone w samym centrum miasta, przy zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego. Kompleksowa oferta obejmuje 52 lokale i punkty handlowo-usługowe z różnych branż, w tym sklepy: RTV Euro AGD, Reserved, House, Sinsay, Cropp, 4F, Pepco, Empik, Douglas, CCC, Deichmann, Wojas i wiele innych. Całkowita powierzchnia najmu centrum wynosi 15 tys. mkw.

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Portfel firmy obejmuje 32 projekty (25 handlowych, 6 biurowych oraz jeden wielofunkcyjny w trakcie planowania) o łącznej wartości ponad 2 mld euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion mkw. Nieruchomości EPP są zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych polskich miastach o największym popycie konsumenckim i potencjale wzrostu.

EPP dąży do zapewnienia jak najwyższych stop zwrotów dla swoich udziałowców poprzez dostarczanie konsumentom unikalnych doświadczeń zakupowych, a najemcom atrakcyjnej powierzchni i innowacyjnych rozwiązań, które pomagają rozwijać ich biznes. Spółka, która działa według formuły REIT, notowana jest na giełdach w Johannesburgu (JSE) w Republice Południowej Afryki i Luksemburgu (LuxSE Euro MTF).

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział