PARTNER PORTALU

PARTNER PORTALU

Premium Park: nowy obiekt handlowy w Lubrzy

Z końcem października br. rusza nowy park handlowy w miejscowości Lubrza koło Prudnika. Obiekt ma 11 tys. mkw. powierzchni na którą składa się retail park (7,5 tys. mkw.), market spożywczy (1,2 tys. mkw.) i sklep typu dom i ogród (2 tys. mkw.). Uzupełnieniem oferty będzie operator gastronomiczny, stacja paliw oraz myjnia samochodowa.

Nowy park handlowy to jeden z największych obiektów handlowo-usługowych na pograniczu polsko-czeskim i największy obiekt tego typu na ziemi prudnickiej. Powstaje na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 44 i wojewódzkiej nr 414.

Wśród najemców znajdują się między innymi drogeria, sklepy obuwnicze i modowe, operator spożywczy. W kompleksie powstaną także: kantor, sklep zoologiczny, restauracja, a w kolejnych miesiącach otwarte zostaną: market budowlany oraz restauracja McDonald’s i stacja paliw Shell. Całość, jak informuje inwestor, złoży się na funkcjonalny i wszechstronny obiekt z dużym parkingiem na ponad pół tysiąca pojazdów. Nie zabraknie również miejsc postojowych dla rowerów.

Premium Park Lubrza to największy obiekt handlowy Fortis Investments

Park handlowy Premium Park to największy obiekt handlowy w portfolio Fortis Investments. Poza Lubrzą paki handlowe pod marką Premium Park powstały w Głogówku, Chojnowie, Łowiczu i Strzelcach Opolskich. Firma przygotowuje obiekty w kolejnych lokalizacjach i prowadzi intensywne prace nad ich komercjalizacją.

Grupa Fortis to dynamicznie rozwijający się polski deweloper oraz inwestor. Firma do tej pory zrealizowała nieruchomości o wartości ponad 140 milionów zł, obejmujące łącznie ponad 50.000 mkw. powierzchni komercyjnych; wybudowała 400 mieszkań (lub przygotowała działki z dokumentacją do budowy) w Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy, Ciechocinku i Koninie; posiada również portfel sprawdzonych pod względem przyszłych inwestycji nieruchomości.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział