scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Fielmann wchodzi do bydgoskiego Focusa

focus-bydgoszcz

Końcówka roku w bydgoskim CH Focus obfituje w nowe otwarcia. W piątek 12 listopada do grona najemców galerii dołączy salon optyczny Fielmann. Sklep o powierzchni 127 m kw. usytuowany będzie na parterze galerii, obok mBanku. 

CH Focus może pochwalić się kolejnym otwarciem. Otwarty będzie butik optyczny popularnej sieci Fielmann.

2 tys. oprawek

Zapraszamy od piątku do naszego nowego salonu w CH Focus. Każdy, kto nas odwiedzi, może skorzystać z bezpłatnego badania wzroku przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Nasi doświadczeni doradcy dopasują najodpowiedniejsze szkła do wady wzroku, a także pomogą w wyborze oprawek dopasowanych do kształtu twarzy i indywidualnego stylu klienta. Dla większej wygody nasi Klienci mają możliwość umówienia się na wizytę w salonie na konkretny termin, poprzez stronę internetową: fielmann.pl/termin mówi Dariusz Sądowski, Dyrektor Generalny Fielmann Polska.

Fielmann oferuje szeroki wybór okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych, a także akcesoria do ich pielęgnacji. W każdym z salonów kupujący mogą wybierać spośród 2 000 oprawek. Różnorodność kolekcji zaskoczy nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie butiku znajdują się produkty znanych na całym świecie projektantów okularów oraz z kolekcji Fielmann. Obok klasycznych oprawek, klienci mogą dopasować sobie ramki w stylu vintage, oversize czy aviatory, a także ręcznie robione we Włoszech modele opraw. Salony Fielmann oferują również bezpłatne badanie wzroku przeprowadzone przez kompetentnych optyków z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Coraz szersze portfolio

– Fielmann doskonale uzupełnia portfolio Focusa w segmencie usług optycznych. Nasi klienci zyskują jeszcze szerszą i jeszcze ciekawszą ofertę tego typu, a także dostęp do kolejnych popularnych marek. Osoby noszące okulary z pewnością docenią firmę Fielmann proponującą najwyższej jakości okulary w przystępnej cenie mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w  Bydgoszczy.

 

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

ch-focus-bydgoszcz
galeria handlowa
41 000 m2
Centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe, drugie w Bydgoszczy i jedno z największych w Polsce. Obiekt należy do portfolio Grupy Atrium.
Baza danych

Najemcy

fielmann-logo
optyk
Lokalizacji: 40
Fielmann jest marką optyczną. Firmę założył w 1972 r. Günther Fielmann. W każdym z salonów sieci dostępny jest szeroki wybór…
Baza danych

Firmy

atrium-logo
developer/inwestor
Grupa Atrium to właściciel, zarządca i deweloper centrów handlowych działający w Europie Środkowo-Wschodniej. W portfolio Grupy znajduje się 26 centrów…
Baza danych

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required