Nowa restauracja HA LONG w Galerii nad Jeziorem

galeria-nad-jeziorem

Galeria nad Jeziorem ma nową, orientalną restaurację HA LONG. To pierwsza lokalizacja tej marki w mieście. To jedna z dwudziestu w Polsce, a pierwsza w Koninie restauracja tej sieci.

Nowo otwarta restauracja HA LONG serwuje dania azjatyckie przygotowywane zgodnie z tradycyjnymi, przekazywanymi z pokolenia na pokolenia recepturami. Od 27 października mieszkańcy Konina i okolic mają okazję spróbować orientalnej kuchni w Galerii nad Jeziorem.

Uzupełnienie oferty gastronomicznej

Marka wpisuje się w przyjęty i ustalony przez właściciela, fundusz Pradera Central & Eastern Fund, kierunek rozwoju centrum handlowego. Pozyskanie przez Zarządcę, Apsys Polska, nowego najemcy jest istotne, stanowi on bowiem doskonałe uzupełnienie dotychczasowej oferty gastronomicznej Galerii.
„Tworząc optymalny tenant mix Galerii nad Jeziorem kierujemy się jej stałym rozwojem by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Szeroka oferta handlowo-usługowa jest naszym priorytetem. Cieszymy się, że do grona najemców dołączyła właśnie znana w Polsce od 20 lat sieć kuchni azjatyckiej – restauracja HA LONG. Dzięki nowym brandom zapewniamy mieszkańcom Konina jeszcze bardziej atrakcyjną przestrzeń do codziennych zakupów i spędzania czasu wolnego” – mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem.

Prawie 20 lat na rynku

Galeria Nad Jeziorem to pierwsze centrum handlowe w Koninie, otwarte w kwietniu 2002 roku, położone w centrum miasta i doskonale skomunikowane. Wyróżnia się pięknym położeniem tuż nad jeziorem Zatorze. Oferta centrum obejmuje hipermarket CARREFOUR, sklepy średnio powierzchniowe BRICO MARCHE, RTV EURO AGD, CCC, MARTES SPORT oraz 60 butików i punktów usługowych, a także strefę restauracyjną. W skład szerokiej oferty wchodzi również zmodernizowane kino HELIOS, z 5 salami, widownią na 900 miejsc, strefą barową i kawiarnią. Centrum oferuje szereg udogodnień zarówno dla rodziców z dziećmi, jak i dla osób z niepełnosprawnościami.

Zarządcą galerii jest Apsys Polska.

 

 

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

galeria-nad-jeziorem
galeria handlowa
17,834 m2
Galeria Nad Jeziorem to pierwsze centrum handlowe w Koninie, otwarte w kwietniu 2002 roku. Oferta centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy…
Baza danych

Najemcy

gastronomia
Lokalizacji: 20
Restauracja HA LONG serwuje dania azjatyckie przygotowywane zgodnie z tradycyjnymi, przekazywanymi z pokolenia na pokolenia recepturami. Jest jedną z pierwszych…
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
Od 24 lat, Apsys projektuje i zarządza przestrzeniami handlowymi we Francji i w Polsce. Apsys rozwija innowacyjne, „szyte na miarę”…
Baza danych
Scroll to Top