scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

NEONET w Nowym Dworze Gdańskim zmienił lokalizację

neonet

Sklepu NEONET w Nowym Dworze Gdańskim jest już po relokacji. Salon został przeniesiony do nowo otwartego parku handlowego.  NEONET będzie jedną z kluczowych marek w tej lokalizacji.

Mieszkańcy Nowego Dworu Gdańskiego zyskali możliwość zakupu elektroniki użytkowej w nowym sklepie NEONET już 25 listopada.
– Nasza potrzeba relokacji wynikała ze zbyt małej przestrzeni dla Klientów, przepełnionej towarami. Dzięki przeniesieniu sklepu  zyskaliśmy niemal 4 razy większą salę sprzedażową, w której najnowsze produkty elektroniczne są ułożone zgodnie z nowoczesnymi standardami i zachęcają Klientów do ich oglądania – komentuje Adam Piotrowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET. – W stosunku do poprzedniej lokalizacji, nasz salon zyskał również lepszą widoczność dzięki przestronnej witrynie oraz neonowi wskazującemu drogę.

300 sklepów i 2 platformy

Ogólnopolska sieć sprzedaży NEONET liczy już niemal 300 sklepów stacjonarnych oraz dwie platformy e-commerce – neonet.pl i neo24.pl. Podczas otwarcia punktu w Nowym Dworze Gdańskim obowiązywać będą aktualne obostrzenia związane z pandemią COVID-19. Klienci są zobowiązani do noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk. NEONET apeluje o zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 metra między kupującymi, respektowania zasady dystansu społecznego oraz zachęca do wyboru płatności bezgotówkowych.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Najemcy

neonet-logo
multimedia - AGD - foto
Lokalizacji: 301
Neonet to jedna z największych w Polsce firm z branży AGD/RTV/IT/GSM obejmująca sieć sklepów stacjonarnych i sklep internetowy. Od początku…
Baza danych

Firmy

neonet-logo
retailer
Grupa Neonet jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Neonet powstał w 1991 roku w Polsce…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

Codzienny newsletter kierowany jest do profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów oraz dostawców nowoczesnych usług i technologii dla rynku retail

* indicates required