PARTNER PORTALU

PARTNER PORTALU

Plejada marek Home & Deco dołącza do Power Center Acteeum w Koszalinie

Nowy Retail Park Acteeum realizowany w Koszalinie wspólnie z Leroy Merlin i Agata Meble –przyciąga najbardziej znane i lubiane marki na rynku. Podpisując kolejne umowy najmu Koszalin Power Center niezwykle wzbogaciło swoją ofertę zakupową z branży home & deco oraz modowej. Do projektu dołączyły Jysk oraz Komfort a także trzy marki modowej grupy LPP – House, Cropp i Sinsay.

Koszaliński Retail Park Acteeum to największy i najnowocześniejszy kompleks handlowy w regionie Koszalina, w którym na łącznej powierzchni 38 tys. m 2 powstanie 30 sklepów. Otwarcie zaplanowano na I półrocze 2023 r.

Bardzo mocna oferta

Koszaliński park handlowy Acteeum, powstający we współpracy z Leroy Merlin, SGI oraz Agata Meble z każdym tygodniem wzmacnia swoją atrakcyjność i popularność wśród najemców. Podpisane kolejne umowy najmu sprawiają, ze oferta zakupowa koszalińskiego Power Center niezwykle wzmocniła się w branżach home & deco oraz modowej.

– W ostatnim czasie nowe, szacowne marki dołączyły do naszego koszalińskiego projektu. Podpisaliśmy umowy najmu z Jysk i Komfort oraz grupą LPP. Dzięki temu, oferta zakupowa naszego parku handlowego, szczególnie w obszarze „home & deco” stała się niezwykle atrakcyjna, tym bardziej że już od jakiegoś czasu są z nami marki Agata Meble oraz Leroy Merlin. Sfinalizowane umowy oznaczają dla nas nie tylko przypieczętowanie sukcesu komercyjnego powstającego projektu, ale także udostępnienie atrakcyjnych ofert znanych marek mieszkańcom Koszalina i regionu – mówi z energią Tomasz Jopkiewicz, Leasing Director, Acteeum Central Europe.

Dzięki dołączeniu do projektu marek Jysk i Komfort, atrakcyjność zakupowa parku handlowego niezwykle wzbogaci swą ofertę z zakresu wyposażenia wnętrz, designu, akcesoriów ogrodowych i materiałów budowlanych. Jysk oraz Komfort, które w lokalach o powierzchniach odpowiednio 1,370 m2 oraz 1,050 m2 udostępnią kompleksową gamę swoich produktów z zakresu wyposażenia wnętrz, uzupełnią ofertę Agata Meble oraz Leroy Merlin, która będzie dostępna w ramach koszalińskiego parku handlowego w jedynych wielkoformatowych sklepach tych marek w regionie.

Ponadto, na łącznej powierzchni najmu ponad 2,200 m2 swoje sklepy otworzy 3 niezwykle popularne i lubiane marki grupy modowej LPP – House, Cropp i Sinsay – sprawiając że atrakcyjność oferty Koszalin Power Center będzie niepowtarzalna na skalę całego regionu.

Jysk

JYSK to międzynarodowa sieć handlowa, oferująca wszystko dla domu. W ofercie Jysk znajduje się szeroka gama produktów wyposażenia wnętrz – mebli, pościeli, tekstyliów, dekoracji – jak i mebli i akcesoriów ogrodowych. JYSK GROUP ma swoje korzenie w Skandynawii. Pierwszy sklep otwarto w Danii w 1979 roku. Dziś JYSK GROUP posiada ponad 2400 sklepów oraz 20000 pracowników w 45 krajach.

Komfort

PARTNER PORTALU

Sklepy KOMFORT SA to największa w Polsce sieć ponad 120 sklepów specjalizujących się w sprzedaży pokryć podłogowych. KOMFORT posiada w swoim asortymencie największy na rynku wybór dywanów, wykładzin dywanowych i elastycznych, paneli, podłóg drewnianych oraz akcesoriów do montażu i pielęgnacji. Firma oferuje także pełny pakiet usług takich jak pomiar i montaż podłóg, przycinanie i obszywanie wykładzin, transport i wnoszenie towarów, sprzedaż na raty oraz czyszczenie i konserwację pokryć podłogowych.

House

House łączy najnowsze trendy ze stylem ulicy. Stawia na styl casual, proponując odważne zestawienia i wyraziste dodatki. Klientami marki są młodzi wiekiem i duchem ludzie, którzy mają do siebie dystans, cenią luz i pełnymi garściami czerpią z życia. House nawiązuje w kolekcjach do sztuki, popkultury i trendów w mediach społecznościowych, inspiracje czerpie ze stylu wielkomiejskiej
ulicy. Zachęca do zabawy modą i świadomego kształtowania własnego wizerunku.

CROPP

Cropp wpisuje się w modę streetwear, ułatwiając klientom kreację własnego stylu dzięki kolekcjom damskim i męskim, uzupełnionym o szeroką gamę akcesoriów i butów. Marka pomaga wyrażać emocje i przekraczać granice. Inspiracje czerpie ze współczesnej kultury i muzyki, twórczo miksując je w projektach z najnowszymi trendami z wybiegów. Podczas projektowania współpracuje z artystami sztuk wizualnych, ilustratorami i graficiarzami z całego świata. Marka od lat wspiera wydarzenia kulturalne związane ze sztuką uliczną.

Sinsay

Sinsay odpowiada na potrzeby swoich klientów oferując im najnowsze trendy w atrakcyjnych cenach. Różnorodność naszej kolekcji umożliwia swobodne tworzenie modnych stylizacji na każdą okazję. Projektujemy linie, które stanowią codziennie źródło inspiracji dla nastolatek i młodych kobiet, a także mężczyzn preferujących niezobowiązujący miejski styl. Wśród propozycji marki znajdują się również wygodne i funkcjonalne ubrania dla mam oraz urocze produkty i akcesoria dla dzieci. Ofertę Sinsay uzupełniają elementy wyposażenia wnętrz oraz linia kosmetyków do makijażu i pielęgnacji.

Koszalin Power Center czyli zasięg regionalny

Koszalin Power Center to obiekt w formule regionalnego parku handlowego, który obejmie swym zasięgiem miasto Koszalin oraz otaczający region. Formułą architektoniczną, doborem znanych i lubianych marek oraz doskonałemu skomunikowaniu projekt realizowany we współpracy z Leroy Merlin, Agata Meble oraz firmą SGI już teraz na trwale wpisuje się w krajobraz handlowy Koszalina i
okolicy.

Na łącznej powierzchni 38 tys. m 2 GLA Projekt zaoferuje szeroką gamę sklepów i lokali usługowych różnorodnych marek. Znajdzie się tam największy w regionie hipermarket budowlany Leroy Merlin o powierzchni ok. 12 tys. m 2 , supermarket Lidl o powierzchni ok. 2 tys. m 2 , pełnowymiarowy i jedyny w regionie salon meblowy sieci Agata Meble o powierzchni ok. 10 tys. m 2 oraz 30 lokali handlowych
w ramach Retail Parku. Wśród najemców koszalińskiego parku handlowego znajdą się także Jysk, Komfort, House, Cropp, Sinsay, Lidl; Rossman, 4F oraz Media Expert.

Koszalin Power Center obejmie także ofertę gastronomiczną, włącznie z restauracją typu drive-thru. Dodatkowo, dla wygody klientów obiekt zaoferuje przestronny, łatwo dostępny parking na ok. 1100 pojazdów oraz infrastrukturę zapewniającą płynne skomunikowanie zarówno w ramach Koszalina jak i regionu.

Centrum powstanie bezpośrednio przy węźle drogowym drogi ekspresowej S6, łączącej Szczecin z Trójmiastem oraz ulicy Władysława IV – głównej drogi wylotowej nad morze. Obydwie drogi nie tylko stanowią główne krajowe trasy przelotowe, ale również wpisują się w infrastrukturę miejską jako popularne wśród mieszkańców arterie komunikacyjne.

Otwarcie koszalińskiego projektu zaplanowano na I półrocze 2023 roku.

Acteeum: retail i mieszkaniówka

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, podejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap
projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę
centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział