scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Galeria Askana i BMW we wspólnym projekcie „Askana Stylove” exclusive

Galeria-Askana

Kiedy świat biznesu w Gorzowie spotyka się i wspiera, gdy spotykają się ze sobą świat mody i motoryzacji w wydaniu premium, jest oczywistym że powstanie oryginalna realizacja. Galeria Askana zaprosiła do współpracy BMW Bońkowscy i wspólnie udowodniły, że poszukując niebanalnych pomysłów można stworzyć absolutnie wyjątkowe dzieło, które w sposób nieszablonowy zaprezentuje modę oraz auta marki premium. 7 kwietnia Galeria Askana & BMW Bońkowscy prezentują premierę pierwszej odsłony filmu „Askana Stylove exclusive”. 

Anna Sip, PR & Marketing Senior Manager Galerii Askana podkreśla „Są takie pomysły, które chodzą nam po głowie bardzo długo i towarzyszy im niezachwiana wiara, że ich realizacja będzie czymś wyjątkowym. Taki właśnie był ten projekt. Dzięki otwartości i zaufaniu jakim obdarzyliśmy siebie z partnerem mógł dojść do skutku.  Mamy podobne poczucie estetyki, cenimy sobie klasę i poszukujemy wciąż niebanalnych rozwiązań. Celem naszego projektu było zaprezentowanie stylizacji przygotowanych w oparciu o odzież i dodatki z salonów Galerii Askana w otoczeniu ekskluzywnych aut marki BMW, w pięknym wnętrzu salonu BMW Bońkowscy. Do udziału w odcinku cyklu Askana Stylove zaproszono pracowników gorzowskiego salonu BMW Bońkowscy, którzy mieli niecodzienną okazję wcielenia się w rolę modelek i modeli – co zresztą wyszło im imponująco.”

Magda Olejnik, Kierownik marketingu BMW Bońkowscy dodaje z kolei „ Marki muszą być kreatorami. Wizerunek jest połączony ze stylem życia, a marka jest częścią wizerunku. W dzisiejszych czasach komplementarność i synergia są wyzwaniem, sukcesem są wspólne wartości. Dziękujemy za zaproszenie do tego wyjątkowego projektu, łączącego świat mody i motoryzacji. Efekty naszej współpracy są fantastyczne i dały całemu zespołowi dużo radości.”

Realizacja przeszła najśmielsze oczekiwania partnerów. Dzięki zaangażowaniu ludzi z pasją, dobrym wyczuciem smaku i otwartym umysłem powstał wyjątkowy odcinek „Askana Stylove exclusive”. W  rolę modelek i modeli wcielili się pracownicy salonu BMW Bońkowscy w Gorzowie Wielkopolskim, którzy przepięknie i stylowo zaprezentowali stylizacje stworzone z marek dostępnych w Galerii Askana w towarzystwie aut marki BMW. W projekcie powstały trzy wyjątkowe odcinki „Askana Stylove exclusive”, materiał z backstage a także zdjęcia. Efekty projektu będą prezentowane etapami na kanałach social media Galerii Askana oraz BMW Bońkowscy, w aplikacji mobilnej Galerii Askana oraz na kanale Youtube Galerii Askana. Projekt udowodnia również jak ważna jest współpraca i nieszablonowe podejście do działań marketingowych.

 

 

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

Galeria-Askana
galeria handlowa
19 000 m2
Galeria Askana ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym prawie 19 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się…
Baza danych

Firmy

cream-logo
retail agency, property management, usługi doradcze
CREAM Property Advisors oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required