Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Sieć Outhorn weszła do Krakowa

Ruszył 10. salon Outhorn! W Bonarce klienci mogą poznać markę, jej wartości i całą kolekcję. Projektanci szyją dla młodych, pełnych pasji ludzi. Inspirują się wszystkim, co ich otacza. Zapraszają wszystkich do Outhorn Community, by dzielić się swoimi historiami z innymi. To jednak nie wszystko! 20 sierpnia na klientów czeka event pełen wrażeń, a także masa niespodzianek. 

12 sierpnia Outhorn otwiera swój 10. sklep stacjonarny, pierwszy w Krakowie. Jest to jedna z flagowych marek w portfolio OTCF. Outhorn przedstawia kolekcję, którą wyróżniają minimalistyczne formy i design. Materiały, z których powstają ubrania, są miękkie oraz dobrze prezentują się niezależnie od pogody. Są to tkaniny przewiewne, oddychające oraz elastyczne i wygodne. W asortymencie sklepu nie brakuje minimalistycznych dodatków.
W wystroju salonów postawiono na nowoczesność, nie zapominając przy tym o naturalnych materiałach. We wnętrzu połączono len, stal i beton. Otwarcie kolejnego sklepu Outhorn daje możliwość by zobaczyć ten efekt na żywo!
20 sierpnia Outhorn zaprasza na wspólne świętowanie – dzień pełen muzyki, ciekawych warsztatów i niespodzianek. Podczas dni otwarcia na klientów czeka promocja -40 proc. na wszystkie produkty, a także prezenty w postaci kuponów rabatowych na wybrane produkty ważne do połowy września. Każdy ma szansę wylosować zniżki na zakupy, które będą zawieszone pod sufitem pełnym zielonych roślin. Na warsztatach uczestnicy będą mieli możliwość nauczyć się sztuki origami z Manggha (@mangghamuseum), posmakować i sprawdzić aromaty kawy z Królową Przedmieścia (@krolowa.przedmiescia), czy stworzyć wyjątkowe bukiety z Petite Fleur (@petitefleur_pracownia). Miłośnicy selfie swoje pamiątkowe zdjęcia zrobią na pięknie ozdobionej ściance.
SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział