Galeria Askana zaprasza na 15. urodziny

Zarządzana przez CREAM, Galeria Askana w Gorzowie Wielkopolskim, świętuje swoje 15-te urodziny. To wyjątkowa okazja, na którą przygotowano mnóstwo atrakcji.

Jak podkreśla Anna Sip, PR & Marketing Senior Manager Galerii Askana „15-te urodziny Galerii Askana świętujemy z mieszkańcami, którzy przez te lata obdarzyli nas zaufaniem i zawsze chętnie uczestniczyli w organizowanych przez nas akcjach. Jesteśmy częścią Gorzowa Wielkopolskiego, częścią lokalnej społeczności. Wiele wspaniałych wspomnień za nami, ale wierzymy, że tyleż samo przed nami.”

R E K L A M A

Galeria Askana rozdaje prezenty

Najbliższy weekend przebiegnie pod hasłem dobrej atmosfery, zabawy i muzycznych doznań.
30 września rozpocznie się urodzinowa akcja z nagrodami, w której klienci będą mogli otrzymać urodzinowy balon z helem. Przygotowano aż 500 upominków. Ne zabraknie atrakcji, które zawsze cieszą się zainteresowaniem, jak balonowe ZOO dla dzieci, malowanie buziek, wata cukrowa i popcorn dla każdego, a także warsztaty kreatywne dla najmłodszych. 1 października o godz. 16.00 pojawi się muzyczna gwiazda – zespół RED LIPS. Będzie również okazja do zdjęć i autografów, a także skosztowania jednej z 400 urodzinowych babeczek. Nie zabraknie kącika pamiątkowych zdjęć.

Począwszy od 29 września nasze salony proponują zniżki dla swoich klientów, z którymi można zapoznać się w aplikacji mobilnej Galerii Askana.

Równolegle z urodzinowymi akcjami, klienci będą mieli okazję obejrzeć wystawę zorganizowaną we współpracy z Muzeum Lubuskim pn. „Waldemara Kućki spacer po Gorzowie”. To 20 wyjątkowych prac przedstawiających miasto z dawnych lat. To nie tylko zdjęcia, to uczta dla oka i sentymentalna podróż w czasie po Gorzowie, którego Galeria Askana jest integralną częścią już od 15 lat.
Od 1 października w modowym oknie będzie można również podziwiać wyjątkowe stroje projektantki – Natalii Ślizowskiej, będące częścią wystawy „Welcome Dubai”, prezentowanej uprzednio podczas wystawy województwa lubuskiego podczas Expo 2020 w Dubaju.

PARTNERZY PORTALU

Fact White Cat

Pod zarządem CREAM

GALERIA ASKANA ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym prawie 19 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się multipleks Helios z pięcioma salami na 1,2 tys. osób, a wśród salonów wiele lubianych i obecnych jedynie w tej gorzowskiej galerii sklepów jak m.in.: Solar, Kazar, Venezia, Femestage Eva Minge, Vistula & Wólczanka, Bytom, Molton, Pierre Cardin, Ochnik. Więcej na: www.galeria-askana.pl

CREAM Property Advisors oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu powierzchni handlowych i biurowych, sprzedaży nieruchomości oraz obsłudze prawnej rynku nieruchomości. Spółka oferuje ponadto zaawansowane usługi zarządcze pod nazwą Quattro: CNC, C360 Sell Me oraz C-RTM, których zadaniem jest generowanie wzrostu wartości nieruchomości, opracowywanie strategii komercyjnych i marketingowych dla budynków komercyjnych oraz przygotowanie obiektów do sprzedaży.

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codzienny newsletter dla profesjonalistów rynku centrów handlowych