Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Gastromall Group otwiera kolejne restauracje Olimp

Pandemia spowolniła branże gastronomiczną, ale nie zatrzymała firmy Gastromall Group, która w ostatnich miesiącach otworzyła dwie kolejne restauracje sieci Olimp i na tym na pewno nie zakończy procesu rozwoju w tym roku.

OLIMP to sieć restauracji typu fast casual dining, serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży, na wagę, w ujednoliconej cenie za 100 gram. Marka serwuje różnorodne dania z kuchni europejskiej z elementami kuchni świata.

Olimp w galeriach i biurowcach

Nowe restauracje sieci zostały otwarte tym razem w centrach handlowych zlokalizowanych poza Krakowem, gdzie mieści się siedziba i serce brandu. W lipcu Restauracja Olimp powitała pierwszych Gości w Galerii Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim, w sierpniu w Galerii Libero w Katowicach, a pod koniec września do portfolio sieci dołączyła trzecia już restauracja w Toruniu. Po centrach handlowych Plaza i Nowe Bielawy ofertą restauracji Olimp mogą cieszyć się także klienci Galerii Atrium Copernicus.

Gastromall Group jeszcze w tym roku otworzy także kolejne restauracje kantynowe zlokalizowane w znanych biurowcach.

Już niebawem nowy brand

W najbliższym czasie spółka planuje wdrożyć nowy ogólnopolski brand, który wprowadzi sporo świeżości w przestrzeniach gastronomicznych polskich centrów handlowych. Opracowane zostały również nowe formy współpracy i komunikacji z franczyzobiorcami, co znacznie przyspieszyło rozwój konceptu.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział