EPP: MODIVO i eobuwie.pl otwierają wspólny sklep w Galerii Amber w Kaliszu

W należącej do EPP, kaliskiej Galerii Amber, otwarto nowy, wspólny sklep eobuwie.pl i MODIVO. Koncept znajduje się na poziomie 0, mierzy ponad 582 m² i posiada aż 15 000 produktów dostępnych od ręki.

Te nowoczesne sklepy to zupełnie nowy wymiar zakupów, który łączy świat offline i online. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań zakupy stają się jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

35 sklep eobuwie.pl i 22 lokalizacja MODIVO

Nowy sklep w Galerii Amber w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 82, to już 35 punkt stacjonarny eobuwie.pl w Polsce. Z kolei dla MODIVO to 22 lokalizacja w naszym kraju. Koncept nie posiada półek, ani wieszaków, dzięki czemu wyróżnia się zupełnie innym sposobem dokonywania zakupów. Na klientów czekają wygodne kanapy i 44 multimedialne tablety, które służą do zamawiania produktów. Pracownicy sklepu po naszym zamówieniu przyniosą je bezpośrednio do nas lub umieszczą w jednej z dwóch wygodnych i przestronnych przymierzalni. W środku zaskakuje nie tylko design i ilość miejsca, ale także funkcjonalności takie, jak zmiana oświetlenia i zamówienie innego rozmiaru bez konieczności opuszczania przymierzalni.

R E K L A M A
Food Fyrtel

Galeria Amber ma prawie 120 najemców

Należąca do EPP Galeria Amber w Kaliszu oferuje 34 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowo-usługowej, na której znajduje się prawie 120 sklepów, punkty usługowe oraz rozbudowana strefa gastronomiczna i rozrywkowa. W Galerii Amber funkcjonuje komfortowe i nowoczesne Kino Helios oraz największy klub fitness w Kaliszu – Fabryka Formy. Centrum handlowe położone w pobliżu dworca kolejowego w Kaliszu jest świetnie skomunikowane z resztą miasta i jego okolicami.

EPP jest największym zarządcą centrów handlowych w Polsce pod względem powierzchni najmu. Portfel firmy obejmuje 35 projektów (29 obiektów handlowych i sześć kompleksów biurowych) o łącznej wartości około 2,8 miliarda euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion metrów kwadratowych. Nieruchomości EPP są zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych polskich miastach o największym popycie konsumenckim i potencjale wzrostu.

EPP dąży do zapewnienia jak najwyższych stóp zwrotu dla swoich udziałowców i partnerów JV poprzez dostarczanie najemcom atrakcyjnej i innowacyjnie zarządzanej powierzchni wspierając w ten sposób rozwój ich biznesu.
EPP należy do Redefine, drugiego największego funduszu inwestującego w nieruchomości (REIT) notowanego na giełdzie w Johannesburgu

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział