iSpot Poland złożyła w UOKiK wniosek o przejęcie kontroli nad Cortland

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wpłynął wniosek iSpot Poland Sp. z o.o. w sprawie koncentracji, która będzie polegać na przejęciu wyłącznej kontroli nad Cortland sp. z o.o.

W opisie koncentracji czytamy: „iSpot Poland sp. z o.o. jest częścią grupy Hili Ventures, która na skalę międzynarodową prowadzi działalność we współpracy z McDonald’s i Apple, jest aktywna w branżach: logistycznej, technologicznej, surowcowej, nieruchomościowej, hotelarskiej i finansowej (leasing), jak również oferuje usługi dla przemysłu morskiego.

R E K L A M A
Food Fyrtel

Działalność iSpot obejmuje sprzedaż, dystrybucję i obsługę produktów elektronicznych i akcesoriów marki Apple oraz sprzedaż urządzeń i akcesoriów innych marek w Polsce. Cortland sp. z o.o. prowadzi działalność o takim samym profilu.”

Od momentu powstania w 1992 roku Cortland zajmuje się rozwiązaniami opartymi na produktach Apple. Kiedyś były to przede wszystkim zastosowania profesjonalne. W ciągu 25 lat istnienia Cortland dostarczył i wdrożył w całym kraju kompletne systemy graficzne w kilku tysiącach firm segmentu DTP, Prepress i projektowania architektonicznego. Dziś rozwiązania Apple fascynują wszystkie branże i pokolenia, naszych Klientów można określić mianem entuzjastów Apple.

Obecnie firma ma swoje oddziały w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Gliwicach, Bielsku-Białej, Rzeszowie oraz Tychach. Autoryzacje wiodących producentów oraz odpowiednie certyfikaty dają Państwu gwarancję wysokiego poziomu obsługi zarówno na etapie sprzedaży, jak i przy usługach serwisowych oraz szkoleniach.

Cortland ma w całej Polsce 16 salonów sprzedaży, z których większość ulokowana jest w galeriach handlowych.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział