APSYS: Posnania świętuje Walentynki wprowadzając wyjątkowe atrakcje dla klientów połączone z akcją buy&get

Walentynki to jedno z ważniejszych świąt w kalendarzu marketingowym. W tym roku  Posnania postawiła na romantyzm zaserwowany w ciekawej i innowacyjnej formie. Akcja „Koronki i pierścionki” odbywająca się w dniach 8-14 lutego, to wyjątkowe atrakcje dla klientów połączone z akcją buy&get, konkursem i promocją szerokiej oferty zakupowej najemców.

Tegoroczne Walentynki Posnania celebruje w oryginalny sposób, który jest zaskakujący i atrakcyjny dla klientów oraz promuje ofertę zakupową najemców.

R E K L A M A
Food Fyrtel

– Pokazujemy, że Dzień Zakochanych to idealna okazja do sprawienia radości najbliższej osobie, a Posnania jest doskonałym miejscem na zakupy – w końcu oferuje największy wybór sklepów w regionie. Klienci znajdą tu aż 21 sklepów z biżuterią oraz 10 sklepów z bielizną, w których mogą kupić idealne walentynkowe upominki – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii.

Celem akcji „Koronki i pierścionki” jest promocja szerokiego portfolio najemców z kategorii biżuteria i bielizna, które najczęściej wybierane są jako prezent walentynkowy.  Wydarzenie ma intrygującą i atrakcyjną wizualnie oprawę, co dla klientów stanowi dodatkową zachętę do odwiedzenia Posnanii. 

Główną atrakcją jest akcja buy&get, w której na klientów czekają upominki kojarzące się ze świętem zakochanych – za każde wydane 150 zł są to czekoladki w kształcie serc, a za wydane 200 zł – piękna świeca.

Oprócz tego, w Crystal Forum powstała przyciągająca wzrok, stylowo zaaranżowana Strefa Walentynkowa, w której klienci mogą z bliska obejrzeć imponujące stroje z poznańskiego Teatru Wielkiego, posłuchać utworów granych przez kwartet smyczkowy oraz skorzystać z urokliwych aranżacji idealnych na walentynkowe zdjęcia.

Kolejnym elementem akcji „Koronki i pierścionki” jest Facebookowy konkurs z wyjątkową nagrodą – pierścionkiem z brylantem marki Teilor, która jest jednym z najemców biorących udział w działaniach Posnanii. Wystarczy zrobić zdjęcie w jednej z romantycznych aranżacji, udostępnić je w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku i odpowiedzieć na pytanie « Czym jest dla Was miłość? ».

Połączenie akcji buy&get z konkursem w mediach społecznościowych aktywizuje odbiorców z różnych grup docelowych do czynnego uczestnictwa w wydarzeniach Posnanii. Jest to przykład dotarcia do konsumentów na wielu płaszczyznach oraz promocji szerokiej oferty zakupowej najemców.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział