Newsletter SCF News
Dołącz do 6000 odbiorców!

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Strefa food court Libero Katowice w 100% wynajęta. Grono najmców uzupełni Kebab King

Do szerokiej oferty gastronomicznej Libero Katowice dołącza kolejny najemca. To sieć popularnych, kurdyjskich restauracji Kebab King. Nowy lokal zostanie otwarty w strefie food court galerii już w II kwartale tego roku.

Strefa restauracyjna w Libero Katowice oferuje klientom różnorodne koncepty gastronomiczne oraz ciekawe doświadczenia kulinarne. Teraz oferta zostanie uzupełniona o kolejny lokal – popularną i lubianą restaurację Kebab King.

Będzie to pierwsze w galerii miejsce oferujące oryginalne potrawy kuchni, która czerpie inspiracje z tradycji wschodnich wybrzeży Morza Śródziemnego i gór Azji. Nowa restauracja zlokalizowana zostanie na poziomie +2 jako część food courtu Libero połączonego ze strefą rozrywki, relaksu i kinem.

Strefa food court Libero jest w 100 % wynajęta

– Bogate portfolio kulinarne Libero w pełni odpowiada na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Nowa kurdyjska restauracja Kebab King także trafi w gusta gości galerii i z pewnością zyska wielu zwolenników. Mocną stroną marki jest dbałość o najwyższą jakość serwowanych potraw. Tym bardziej cieszymy się, że ta znana i lubiana sieć umocni ofertę kulinarną Libero. Nasi klienci, odwiedzając strefę food court, zyskają jeszcze większy wybór konceptów, które zaserwują różnorodne dania i przekąski. Strefa food court Libero jest w 100 % wynajęta. Jest to efekt silnej pozycji Libero na śląskim rynku, czego potwierdzeniem są rosnące obroty najemców oraz stale wzrastający wskaźnik footfall – podkreśla Marcin Szlufik, senior leasing manager Echo Investment odpowiedzialny za finalizację transakcji.

W menu restauracji Kebab King klienci znajdą nie tylko tradycyjny dla kuchni bliskowschodniej kebab, ale również rolady z pieczonego mięsa zawijanego w pitę, lahmacun z kebabem czy lawasz. Lokal oferuje dodatkowo zawsze świeżo przyrządzane potrawy z warzyw, takie jak falafele, placki z cukinii, moussaka i hummus. Można również napić się napoju ayran i aromatycznej cay (herbata) parzonej tradycyjnym sposobem, którą podaje się w szklaneczkach w kształcie tulipana. Do herbaty warto oczywiście spróbować baklawę. Marka Kebab King, dzięki jakości i różnorodności serwowanych dań jest świetnie rozpoznawalną restauracją wśród klientów lubiących smacznie zjeść. W lokalach wszystkie dania przygotowywane są z własnych produktów najwyższej jakości.

Libero pełne smaku

Świeżo robione sushi, wege kuchnia, pizza z pieca, kultowy fast food, olbrzymia porcja rzemieślniczych lodów, lunch ze znajomymi, deser lub szybka przekąska po pracy – to wszystko i jeszcze więcej zawiera się w kulinarnej ofercie Libero Katowice.

Kebab King poszerza ofertę gastronomiczną galerii, w której znajdują się już takie restauracje jak Zdrowa Krowa, Food&Ball, MacDonald’s, Kofuku Sushi, KFC, Lodomania, Pizza Hut czy Mihiderka. Siedemnaście konceptów gastronomicznych tworzących tę wyjątkową strefę, rozpieszcza podniebienia gości odwiedzających centrum.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział