scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Empik ma w Polsce już 304 sklepy

stary-browar-empik

W stolicy pojawił się 31. salon Empik. Empik Grochowska to 304. sklep na mapie Polski. Marka nie zwalnia tempa ekspansji stacjonarnej, przy jednoczesnym rozwoju platformy e-commerce oraz produktów i usług mobilnych. Warszawski salon o powierzchni 330 m2 jest przestrzenią wygodnych zakupów na styku światów online i offline.

– Nasi klienci cenią przede wszystkim szybkość zakupów i komfort, które dają im rozwiązania sprzedaży wielokanałowej, takie jak rezerwacja produktu online lub w aplikacji i odbiór w salonie już po dwóch godzinach (tzw. click&collect) czy bezpłatny odbiór zamówień z Empik.com w salonach stacjonarnych – teraz również w opcji ekodostawy produktów bez opakowań i wypełniaczy – mówi Cezary Kupiec, Dyrektor ds. Handlowych i Sieci Sprzedaży w Empiku.

Premierowy salon popularnej i lubianej sieci zlokalizowany jest przy ul. Grochowskiej 230 w Warszawie. Na klientów czeka szeroka oferta kulturalna i rozrywkowa – nowości wydawnicze, literackie i muzyczne bestsellery, topowe planszówki oraz artykuły papiernicze i kreatywne. Na półkach znajdą także prasę krajową i zagraniczną, gadżety z unikalnych kolekcji własnych Empiku oraz mnóstwo inspiracji prezentowych, również na zbliżający się Dzień Ojca i zakończenie roku szkolnego.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Najemcy

empik-logo
księgarnia - prasa
Lokalizacji: 304
Sieć salonów Empik oferuje mix produktów: książki, muzykę, filmy, gry i programy multimedialne, prasę, produkty art&pap, artykuły edukacyjne, gadżety, produkty…
Baza danych

Firmy

empik-logo
retailer
Spółka Empik powstała w 1991 roku, przejmując istniejące od 1948 roku Kluby Międzynarodowej Prasy i Książki. Empik to obecnie największa…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required