Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Empik wzmocni ofertę Nowych Czyżyn

Wkrótce do grona najemców centrum handlowego Nowe Czyżyny dołączy Empik. Nowy sklep ma zadebiutować w tej krakowskiej lokalizacji na początku grudnia.

Newbridge umacnia ofertę największego centrum handlowego ze swojego portfolio, wprowadzając do niego nowego, kluczowego najemcę. Już niebawem w Nowych Czyżynach pojawi się Empik. Umowa z siecią właśnie została sfinalizowana.

Empik dobrze wpisuje się w tenant-mix

– Debiut Empiku w Nowych Czyżynach będzie jednym z najważniejszych otwarć tego roku – mówi Karolina Nitowska, Leasing Director w Newbridge.

– To sklep, którego nasi klienci od dawna oczekiwali, a który idealnie wpisuje się nasz tenant-mix, tworzony w oparciu o lokalne potrzeby. Dzięki Empikowi nie tylko poszerzymy naszą ofertę w segmencie multimediów, ale przede wszystkim stworzymy nową, ciekawą destynację zakupową – dodaje.

Empik w Nowych Czyżynach to 11 sklep sieci w sercu Małopolski. Zostanie otwarty w popularnym obecnie formacie mini. Salon łączy wygodę zakupów „tu i teraz” w sklepie stacjonarnym z dostępem do milionów produktów na Empik.com w opcji darmowej dostawy do sklepu, w tym również ekodostawy bez żadnych dodatkowych opakowań i wypełniaczy.

Klienci będą mogli także skorzystać z szeregu innych rozwiązań w duchu omnichannelowym, w tym m.in. usługi click&collect, czyli możliwości ekspresowej rezerwacji wybranego produktu online i odbioru w salonie już po 2 godzinach. Ponadto, cały salon będzie tak zaprojektowany, aby ułatwić nawigację klientom i zapoznanie się z ofertą.

Kupujący znajdą tutaj szeroką ofertę kulturalną i rozrywkową. Nie zabraknie też inspiracji prezentowych, w tym książek, zabawek, płyt, dekoracji do domu czy gier planszowych. Asortyment dopełniają akcesoria papiernicze i szkolne, artykuły DIY, gadżety, produkty z kategorii delikatesy oraz prasa.

Coraz szersza oferta krakowskiej galerii

– Nasza oferta nie tylko stale się rozszerza, ale z każdym kolejnym otwarciem staje się bardziej zdigitalizowana. W ten sposób nasi klienci zyskują dostęp nie tylko do asortymentu sklepów stacjonarnych działających w Nowych Czyżynach, ale także za sprawą różnych narzędzi sprzedaży wielokanałowej, także do bardzo bogatej oferty sklepów internetowych. Empik ze swoim konceptem mini jest tutaj najlepszym przykładem – dodaje.

Umowa z Empik nie jest jedyną w ostatnim czasie, centrum handlowe dynamicznie rozwija swój tenant-mix. – W Nowych Czyżynach działa już salon MONNARI, który zadebiutował w obiekcie pod koniec września, a także salon W.KRUK, który otwarto w sierpniu br. Przed nami kolejne transakcje, a to pokazuje, że znaczące w Polsce marki dostrzegają potencjał drzemiący w tej lokalizacji, ale także w formacie convenience – mówi Karolina Nitowska.

Otwarcie zaplanowano na 2 grudnia.

Nowe Czyżyny mają 77 najemców

Centrum Nowe Czyżyny zlokalizowane jest w Krakowie przy ul. Medweckiego 2. Otwarty w 2002 roku obiekt ma powierzchnię 31 tys. m kw. GLA i liczy sobie 77 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Wśród kluczowych najemców znaleźć można m.in. Carrefour, Leroy Merlin, Jysk, RTV Euro AGD, home&you, Douglas, Rossmann, Orsay, Big Star, Pepco, KFC i CCC. Zmotoryzowani mają tutaj do dyspozycji ponad 850 miejsc postojowych. Centrum handlowe znajduje się w portfolio Newbridge Poland.

Newbridge Poland to spółka skupiająca się na inwestowaniu w centra handlowe typu convenience oraz parki handlowe. Obecnie w portfolio Newbridge Poland znajduje się 6 obiektów handlowych w Polsce: Centrum Nowe Czyżyny w Krakowie, Centrum Nowe Bielawy w Toruniu, Centrum Nowa Górna w Łodzi oraz Parki Handlowe Newbridge, zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim, Włocławku i Namysłowie.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział