Newsletter SCF News
Dołącz do 6000 odbiorców!

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Komputronik wchodzi do Posnanii

5 listopada w Centrum Handlowym Posnania Komputronik otworzy swój nowy salon. To kolejny sklep marki, w którym klienci będą mogli zapłacić za zakupy jednym spojrzeniem.

Salon w Centrum Handlowym Posnania wyróżnia się nowoczesnym wystrojem. Klienci znajdą w nim wyraźnie wyeksponowane strefy z najpopularniejszym sprzętem – laptopy, smartfony i komputery stacjonarne z dedykowaną strefą gamingową.

Dodatkowo wyodrębniona została w nim strefa usług i serwisu sprzętu elektronicznego. Nowy układ salonu jest nowoczesny i bardziej przyjazny dla klientów. Na pierwszych klientów nowego punktu sprzedaży Komputronik czekać będą liczne promocje i niespodzianki.

Będzie to kolejny salon Komputronik, w którym za zakupy można płacić spojrzeniem. Wszystko dzięki innowacyjnej technologii opracowanej przez wrocławską firmę PayEye.

Realizacja płatności jest bardzo prosta. Wystarczy pobrać dedykowaną aplikację, założyć konto, podpiąć swoją kartę płatniczą i skonfigurować swój profil biometryczny. Dzięki temu idąc na zakupy nie potrzebujemy już gotówki, karty płatniczej, smartwatcha czy smartfona. Płatność zrealizujemy biometrycznie.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział