Jet Line: powiększy się sieć nośników reklamowych Motorway

Reklama Jet Line

Reklama Jet Line

Sieć powierzchni wielkoformatowych Motorway 12x4m, należących do firmy Jet Line, powiększy się o dziesięć nowych powierzchni reklamowych. Pięć konstrukcji, każda z dwiema tablicami reklamowymi, zostanie oddanych do użytku jeszcze w 2012 roku.

Sześć nowych tablic Motorway 12x4m powstanie wkrótce przy autostradzie A2, między Warszawą a Koninem. Cztery następne pojawią się przy drogach dojazdowych do lotnisk we Wrocławiu i Poznaniu. Bieżące inwestycje Jet Line są realizacją konsekwentnie planowanego rozwoju ogólnopolskiej sieci tablic klasycznego outdooru.

– Rozwój sieci naszych nośników jest związany z prowadzonymi inwestycjami. Gdy do użytku jest oddana nowa trasa lub pewien odcinek, będący alternatywą dla dotychczasowej drogi, my dopasowujemy sieć Motorway do nowych warunków tak, aby zagwarantować klientom reklamę w miejscu o najlepszej widoczności i dużym natężeniu ruchu – mówi Michał Ciundziewicki, prezes zarządu Jet Line.

Motorway to sieć nośników wielkoformatowych typu frontlight, o formacie 12x4m. Jest to największy format w klasycznej ofercie outdoorowej. W tej chwili sieć liczy 320 nośników, z czego 60 proc. jest zlokalizowanych przy głównych i najbardziej uczęszczanych trasach w całym kraju, w tym przy autostradach. Jet Line jest drugim co do wielkości operatorem konstrukcji reklamowych frontlight 12x4m. Do firmy należy prawie 31 proc. wszystkich tego typu nośników w Polsce.

Jet Line Outdoor od prawie 18 lat działa w branży reklamy out of home. Jest jedną z pierwszych polskich firm outdoorowych i prekursorem reklamy wielkoformatowej w Polsce. Firma specjalizuje się w obsłudze kampanii reklamowych, wykorzystujących wielkoformatowe powierzchnie ekspozycyjne.
 

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016