Klub fitness działa już w galerii

W krakowskim PH Zakopianka, który należy do Kraków Investments Sp. z o.o., został otwarty nowy klub fitness. Perfect Gym Fitness Club zajmuje prawie 1800 mkw. klimatyzowanej powierzchni najmu. Lokal oferuje trzy sale fitness z różnorodnymi zajęciami, strefę do treningu cardio z maszynami wyposażonymi w ekrany LCD, siłownię, a także strefę relaksu z sauną, jacuzzi i solarium.

Ponadto w obiekcie funkcjonuje strefa stretchingu, Perfect Bar ze zdrową żywnością i suplementami, pokój zabaw dla dzieci. Klub prowadzi treningi personalne oraz porady dietetyczne. Obiekt zlokalizowany jest na pierwszym piętrze w budynku historycznym PH Zakopianka, obok galerii głównej.

Na Park Handlowy Zakopianka składają się budynek z galerią handlową i hipermarket Carrefour, budynek historyczny z 13 lokalami handlowo-usługowymi oraz sklepami sieci Castorama, Decathlon i Abra, Feu Vert oraz Cinema City. Powierzchnia całkowita obiektu wynosi 81 tys. metrów kwadratowych a handlowa 58 tys. mkw. W kompleksie znajduje się 85 sklepów. Park oferuje parking na 2,2 tys. miejsc. Obecnie powierzchnia handlowa Parku Handlowego Zakopianka wynajęta jest w 100 procentach.

Zakopianka powstała w wyniku adaptacji byłych Krakowskich Zakładów Sodowych Solvay i w chwili otwarcia tj. w 1998 roku, była największym tego typu obiektem handlowym w Polsce. Część budynków zabytkowych, po przeprowadzeniu remontu, została przekształcona w centrum kultury i rozrywki. Całkowitej zmianie uległa kompozycja krajobrazowa terenu, przywrócono naturalne ciągi komunikacyjne (przebudowa i ulepszenie komunikacji na ulicy Zakopiańskiej), również uzupełniona została i odtworzona logiczna oś ulicy Zakopiańskiej.

Kraków Investments należy do Charter Hall Retsail Poland S.A R.L.