Nowy salon Giacomo Conti

Marka modowa Giacomo Conti specjalizująca się w produkcji eleganckiej odzieży męskiej, otwiera nowy salon franczyzowy w Galerii Starówka w Stargardzie Szczecińskim. Tym samy sieć salonów poszerza się o 30. sklep.

Lokal o powierzchni 60 mkw. to pierwsza lokalizacja sieci Giacomo Conti na terenie północno-zachodniej Polski. Oferta marki skierowana jest do mężczyzn dbających o swój wizerunek. Obok stylowych garniturów, modnych taliowanych koszul czy okryć wierzchnich, pojawiają się marynarki czy dzianiny, a także cała gama dodatków. Wszystko zgodnie z panującymi trendami oraz troską o najwyższą jakość tkanin i wykonania.

– Obserwujemy dynamiczny rozwój marki, która intensywnie zdobywa polski rynek. Mimo prognozowanego kryzysu, w najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia na terenie całego kraju – mówią właściciele spółki Giacomo Conti.

Jedną z ostatnich umów najmu, jaką podpisała sieć, była jak już informowaliśmy, umowa na lokal we wrocławskim Sky Tower. Spółka ma swoje salony także m.in. w CH Focus Mall Zielona Góra, CH Ogrody w Elblągu, Bonarka City Center w Krakowie, Galerii Leszno w Lesznie, CH Karolinka w Opolu, CH King Cross w Poznaniu, Millenium Hall w Rzeszowie czy Gemini Park w Tarnowie.