Kolejni najemcy w Galerri Kalisz

Zarząd spółki Intermax, jedynego dystrybutora obuwia marki Gabor w Polsce, poinformował o planowanych inwestycjach w rozwój sieci sprzedaży. W marcu uruchomiono nowy salon sprzedaży Gabor w CH Klif w Gdyni. Kolejne lokale pojawią się w Krakowie, Szczecinie i okolicach Łodzi.

– Salon Gabor w gdyńskim Klifie już działa. W planach mamy nowe otwarcia. Prowadzimy zaawansowane negocjacje z zarządem Galerii Krakowskiej, szczecińskiego centrum outletowego i Ptak Outlet w Rzgowie – powiedziała w rozmowie z Retailnet.pl Izabela Parkot, reprezentująca spółkę Intermax Sp. z o.o.

Obecnie na sieć salonów Gabor składa się 5 sklepów własnych ( łącznie z nowo otwartym w Klif Gdynia) oraz trzech znajdujących się w obiektach typu outlet ( w Gdańsku, Sosnowcu i Piasecznie).
Firma Intermax Sp. z o.o. , z siedzibą w Grudziądzu, funkcjonująca na rynku już od ponad 10 lat, jest jedynym w Polsce dystrybutorem obuwia marki Gabor, camel active oraz Bugatti.

Niemiecka marka Gabor od ponad pół wieku produkuje obuwie dla kobiet. Rodzinna firma pielęgnuje tradycje rzemieślnicze, nie odwracając się tym samym od najnowszych technologii stosowanych przy produkcji obuwia. Jako jedna z niewielu firm nie zdecydowała się na otwarcie fabryki w Chinach – jakość oferowanych produktów ma tutaj dużo większe znaczenie niż aspekty finansowe.