Salon Phenome w Galerii Malta w Poznaniu

Najnowszy salon marki kosmetycznej Phenome powstał w Warszawie, w Galerii Mokotów. To piąty lokal tej firmy  i pierwszy salon franczyzowy. Znalazł się on na pierwszym poziomie centrum i zajął 30 mkw. powierzchni. Do tej pory Phenome sp. z o.o. otworzyła cztery salony własne w centrach handlowych: w warszawskich Złotych Tarasach i CH Blue City oraz Galerii Malta w Poznaniu i CH Manufaktura w Łodzi.

Franczyzobiorcą Phenome może zostać osoba mająca doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta oraz posiadająca środki finansowe na przygotowanie salonu zgodnie ze standardami sieci. Istotne jest posiadanie lokalu w atrakcyjnym miejscu. Ważne jest także zainteresowanie ekologią bowiem marka tworzona jest dla klientów dla których waśżne jest naturalne pochodzenie kosmetyków.

W ofercie Phenome znajdują się kosmetyki dla kobiet i mężczyzn: serie pielęgnacyjne do twarzy i ciała oraz kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Stworzono również specjalną linię bezpiecznych kosmetyków dla dzieci oraz kobiet w ciąży. 

Phenome Sp. z o.o. prowadzi też sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem sklepu internetowego.