Salon obuwniczy CCC

Jak co roku, na początku lipca ukaże się specjalne wydanie miesięcznika Shopping Center Poland, Raport Centra Handlowe w Polsce 2012. Tegoroczna edycja raportu jest przygotowana przy współpracy specjalistów z czołowych agencji i firm doradczych.

W raporcie będzie można znaleźć między innymi: szczegółowy opis polskiego rynku powierzchni handlowej, z podziałem na miasta i regiony, informacje o niedawno zakończonych, prowadzonych obecnie oraz planowanych inwestycjach, analizy wybranych segmentów rynku, zwłaszcza outletów i convenience shopping center. Pojawią się też: diagnoza perspektyw rozwoju sieci najemców centrów handlowych, oceny warunków finansowania inwestycji, prognozy rozwoju rynku z perspektywy kluczowych deweloperów i najemców powierzchni handlowych, a także przegląd technologii i nowoczesnych metod zarządzania centrami handlowymi.

Wydawane tradycyjnie od kilku lat, w lipcu, raporty cieszą się uznaniem na rynku ze względu na wysoką jakość merytoryczną, którą zapewniają autorzy tekstów, wywodzący się z grona znanych i cenionych na rynku ekspertów; zarówno praktyków, jak i teoretyków. Są wśród nich przedstawiciele największych firm doradczych oraz prezesi lub członkowie zarządów spółek deweloperskich, zarządców nieruchomości komercyjnych, sieci handlowych itp.

Firmy zainteresowane zamieszczeniem swojej oferty w raporcie, mogą zarezerwować miejsce reklamowe i uzyskać informacje o warunkach współpracy wysyłając maila na adres: [email protected]