Korona Kielce

Lokal z mrożonymi jogurtami w Galerii Korona Kielce zajmuje powierzchnię 30 metrów kwadratowych.  Klienci Loveyo mają możliwość wybrania gotowego deseru lub skomponować go samemu przy użyciu dodatków takich jak owoce, posypki czy polewy.

– Grono naszych najemców powiększyło się o kolejną sieć, która proponuje klientom nietypowe, nowatorskie desery – mówi Izabela Ironmonger, manager do spraw marketingu Galerii Korona Kielce. – Punkt Loveyo, który właśnie otwarto w naszej galerii, to jedyny punkt tej sieci w regionie. I co ważne, oferuje nietypowy asortyment.

Sieć Loveyo należąca do Nowak&Wójcik Trade sp.j. rozpoczęła działalność w czerwcu 2011 roku i jest jedną z pierwszych w Polsce sieci punktów z mrożonymi jogurtami. Jej inna placówki znajdują się w Galerii Krakowskiej. Kolejny punkt zostanie niebawem otwarty w DH Renoma we Wrocławiu. 

Oprócz nowo otwartego sklepu Loveyo w Galerii Korona Kielce istnieją także inne lokale gastronomiczne m.in. Yerba Matte, Coffe Heaven, Empik Caffe, Caffe Illy, Ginger Sport Restaurant & Music Bar, KFC, China Town, McDonald’s, Hana Sushi i Kebab.