Galeria Przymorze

Na parerze Galerii Przymorze powstanie kawiarnia sieci Costa Coffee należąca do największej sieci kawiarni w Wielkiej Brytanii. Lokal wraz z pomieszczeniem magazynowym zajmie powierzchnię prawie 114 mkw. Costa Coffee podsiada ok. 1400 lokali oraz 800 placówek na 25 rynkach zagranicznych.

Lokal o powierzchni ponad 160 mkw. zajmie z kolei należaca do firmy Ro-An sala zabaw sieci Bajkowy Labirynt. Znajdzie się ona na pierwszym piętrze centrum handlowego. Na paterze Galerii Przymorze zostanie otwarta kwiaciarnia Zielona Ściana. Zajmie ona powierzchnię 29,9 mkw.

Galeria Przymorze to galeria handlowa zlokalizowana na Przymorzu w Gdańsku, przy ul. Obrońców Wybrzeża 1. Operatorem spożywczym w galerii jest hipermarket E.Leclerc. Wśród najemców galerii są: Rossmann, Empik, Reserved, Deichmann, Takko, Euro AGD, Calypso Fitness oraz Decathlon.

Galeria Przymorze należy do Immogdańsk sp. z o.o. której udziałowcem jest Maxalice SA spółka akcyjna prawa luxemburskiego. Firma Immogdańsk została założona w 2007 roku i jest operatorem na rynku trójmiejskich nieruchomości handlowych, właścicielem, deweloperem oraz promotorem wciąż rozwijającego się kompleksu handlowego powstałego w 2009 roku w Gdańsku, składającego się z dwupoziomowej Galerii Handlowej Przymorze z hipermarketem E. Leclerc, stacji benzynowej, sklepu Decathlon wraz z przynależną infrastrukturą.