W Płocku otwarto Drogerię Natura

Drogerie Natura, wicelider na rynku drogeryjnym w Polsce, otworzył swój trzeci sklep w Płocku. Nowy salon sprzedaży zajął powierzchnię 163 mkw. w Galerii Echo, przy ulicy ul. Przemysłowej 1.

Podczas wrześniowego Shopping Center Forum 2012 będzie można porozmawiać na temat dalszej ekspansji drogerii z Robertem Krupskim, dyrektorem działu rozwoju firmy Polbita sp. z o.o. – operatora sieci Drogerii Natura.

Drogerie Natura oferują bogatą gamę ponad 9 tys. produktów. Z powodzeniem sprzedaje marki własne zarówno do makijażu, jak i do pielęgnacji ciała i włosów. Niesłabnącą popularnością cieszą się marki kosmetyków kolorowych My Secret dla nastoletnich i młodych kobiet, a także Sensique – dla pań w każdym wieku. Klientki doceniają również najmłodszą markę KOBO Professional.

Drogerie Natura od 30 listopada 2011 r. należy do spółki Interchem SA, właściciela Drogerii Aster. W wyniku koncentracji liczba sklepów drogeryjnych zarządzanych przez Interchem zwiększyła się trzykrotnie, do blisko 400 lokalizacji w Polsce. Drogerie Natura planują kolejne otwarcia, zarówno
w lokalizacjach ulicznych jak i galeriach handlowych. W ciągu najbliższych dwóch lat wszystkie sklepy będą działały pod wspólnym logo. Interchem SA istnieje na rynku od 1996 roku.

Więcej informacji na temat firm, które pojawią się podczas Shopping Center Forum na stronie www.scf2012.retailnet.pl.