Poprzez e-commerce możemy nawiązć lepsze relacje z klientem

– Sprzedaż produktów online stale się rozwija, a wraz z nim mobilny e-commerce. Ludzie chcą się łączyć przez swoje ruchome urządzenia z wewnętrznym światem. Jednak firmy, które zamierzają osiągnąć sukces na tym rynku muszą rozwinąć całą infrastrukturę. Zarówno po stronie płatniczej – transakcji rynkowych, jak i logistyki, czyli dostarczania produktu do klienta – powiedział James Dening, były szef Enterprise Sales, Amazon UK, podczas konferencji e-nnovation.

– Widać, że firmy zaczynają kreować swoją działalność pod kontem e-commerce i nie traktują tego jako dodatku. Ponadto jednym z dużych potencjałów e-commerce jest to, że możemy nawiązać bogatsze relacje z klientem – dodał James Dening.

James Dening jest światowej sławy autorytetem w dziedzinach e-commerce, zarządzania sprzedażą i rozwoju biznesu. James Dening byłym szefem Enterprise Sales, Amazon UK, założycielem i CEO Finesight, aniołem biznesu i wykładowcą Doug Richard’s School for Startups. Jego celem jest wykorzystanie swojego bogatego doświadczenia z branży, aby pomóc liderom zespołów sprzedaży, a także samym zespołom w uzyskaniu najlepszych wyników ich e-commercowych operacji.