Salon sieci Avans

Centrum handlowe we Wrocławiu, zarządzane przez Inter Ikea Centre Group Poland, zostanie rozbudowane i zmodernizowane, a jego liczba najemców zwiększy się do blisko 200. Wśród nich znajdą się także marki należace do LPP SA.

W Parku Handlowym Bielany powstaną salony sieci Reserved i Mohito, House i Cropp oraz najnowszej marki LPP: Sinsay dla młodych dziewcząt i kobiet. Pojawią się także akcesoria wyposażenia wnętrz home&you – marki należącej do LPP Tex.

Marki LPP SA i LPP TEX SA pojawią się w 2014 roku w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany. Inter IKEA Centre Group Poland podpisała właśnie umowy najmu, rozwijając ofertę odzieżową i meblarską.

– Podpisanie umów z firmą LPP jest dla nas ważnym wydarzeniem. Nasi klienci będą mogli znaleźć w odnowionym Parku Handlowym Bielany wszystkie marki LPP, które tak lubią i cenią – mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor Parku Handlowego Bielany. – Cieszymy się też z tego, że wśród nich pojawi się również nowość, czyli marka odzieżowa Sinsay.

Salon Sinsay w Parku Handlowym Bielany  będzie miał powierzchnię 416 mkw. i zlokalizowany zostanie na parterze. Na tym samym poziomie znajdą się sklepy Mohito (528 mkw.) oraz home&you (361 mkw.), natomiast ubrania i dodatki sygnowane metką Cropp i House można będzie kupić na piętrze. Te dwa sklepy będą miały powierzchnię handlową wielkości 471 mkw i 500 mkw. Na dwóch kondygnacjach mieścić się będzie salon Reserved o powierzchni 1858 mkw. W sumie wszystkie sklepy pod szyldami LPP SA i LPP Tex zajmą w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany powierzchnię ponad 4100 mkw.

Firma LPP jest kolejnym – po operatorze kinowym Helios – dużym najemcą, z którym inwestor podpisał umowę najmu. Według planów inwestora klienci będą mogli zrobić pierwsze zakupy w nowym, większym centrum handlowym w 2014 roku.

Park Handlowy Bielany to największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku. Oferta centrum łączy asortyment wnętrzarski i modowy. Na terenie Parku znajdują się także punkty usługowe, drogerie i apteka oraz delikatesy Alma i hipermarket Tesco Extra.

Park Handlowy Bielany zlokalizowany jest przy południowej granicy Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo autostrady A4 i obwodnicy, a także położenie u zbiegu trzech dróg krajowych zapewnia centrum bardzo dobrą komunikację zarówno z Wrocławiem, jak i całym województwem. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych.

Już w 2014 roku Park Handlowy Bielany przyjmie gości w nowym większym obiekcie. Będzie mógł zaoferować swoim klientom około 200 sklepów znanych i lubianych marek na ponad 140 tys. powierzchni handlowej. Do dyspozycji klientów będzie też parking z 4700 miejsc postojowych.