Elke Stein

Elke Stein została dyrektorem działu marketingu oraz rozwoju produktów w firmie Jack Wolfskin GmbH & Co. Elke Stein pracowała dotychczas w firmie Adidas, gdzie sprawowała funkcję General Manager Reebok na Niemcy, Austrię i Szwajcarię.

Do zarządu firmy Jack Wolfskin należą obecnie Michael Rupp – chief executive officer, Andreas
Klotz – chief financial officer, Christian Brandt – chief operating officer i Markus Bötsch – chief
sales officer.

Firma Jack Wolfskin to właściciel sieci sklepów z wyższej klasy odzieżą, obuwiem i wyposażeniem turystycznym.  Produkty firmy Jack Wolfskin są aktualnie sprzedawane w ponad 600 sklepach franczyzowych i w ponad 4 tys. punktów sprzedaży na terenie Europy i Azji.

W Polsce funkcjonują 4 salony firmowe, które mieszczą się w centrach handlowych. Produkty marki można też kupować w sklepach partnerskich zlokalizowanych m.in. w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, CH Dąbrówka w Katowicach, Galerii Jurajskiej w Częstochowie czy King Cross Marcelin w Poznaniu.

Jack Wolfskin GmbH & Co. właściciel sklepów z odzieżą i sprzętem sportowym deklaruje dalszy rozwój swej sieci w Europie. Największa uwaga zostanie skupiona na rynkach azjatyckich, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Austrii, krajów Beneluksu, Włoch i Polski.