W grudniu 2012 w centrum handlowym Atrium Reduta w Warszawie zostanie otwarty salon z odzieżą męską Wall Street oraz restaurację Subway. W ostatnim czasie najemcami centrum została też Cukiernia Sowa, salon 4F oraz stoisko Salad Story.

Łącznie pięciu nowych najemców zajmie około 220 mkw. powierzchni handlowej Atrium Reduta.

12 grudnia 2012, otwarto multibrandowy sklep Wall Street. Lokal ma 62 mkw. i znajduje się na pierwszym piętrze galerii. W ofercie tego salonu z ekskluzywną odzieżą męską oraz dodatkami znajdziemy takie marki, jak: Calvin Klein, Balenciaga, Ralph Lauren, Gianfranco Ferre, Giorgio Armani, Hugo Boss oraz Diesel. Kolekcje Wall Street nie są sezonowe, lecz zmieniają się kilkanaście razy w roku. Jest to największy atut marki, ponieważ klient ma możliwość co miesiąc wybierać z nowych kolekcji światowych firm i projektantów. Oferta salonu jest skierowana do mężczyzny w każdym wieku i na każdą okazję: od propozycji casualowych, po bardziej klasyczne i biznesowe.

Również w grudniu na parterze centrum otworzy się restauracja Subway. W jej ofercie klienci Atrium Reduta znajdą szeroki wybór kanapek, napoje oraz ciastka. Subway zajmie powierzchnię ponad 42 mkw.