Salon House
Salon House

Wiosną 2013 roku w Galerii Słupsk zostaną otwarte sklepy kolejnych brandów należących do spółki odzieżowej LPP. Na przełomie kwietnia i maja zostanie otwarty sklep z odzieżą młodzieżową marki House. Będzie to trzeci salon tego brandu w Słupsku. Nowy najemca zajmie powierzchnię prawie 310 mkw, a salon znajdzie się na poziomie +1.

W ostatnich dniach kwietnia w Galerii Słupsk zostanie otwarty salon damskiej marki Mohito, która również należy do firmy LPP SA. Mohito zajmie powierzchnię 325 mkw. i będzie zlokalizowany na parterze obiektu. Będzie to drugi salon brandu w tym mieście.

Obecnie w Galerii Słupsk działają salony dwóch innych marek należących do odzieżowej spółki. Dwupoziomowy Reserved zlokalizowany jest na parterze i pierwszym piętrze. Sklep oferuje kolekcje damskie, męskie i dziecięce. Z kolei sklep marki Cropp mieści się na pierwszym piętrze.

– Nowe salony marek Mohito i House uzupełniają ofertę największej krajowej spółki odzieżowej LPP w Galerii Słupsk. Do tej pory klienci galerii mogli robić zakupy w dwupoziomowym salonie Reserved zajmującym ponad 1000 mkw. powierzchni oraz w sklepie młodzieżowej marki Cropp zajmującym ponad 230 mkw. powierzchni na pierwszym poziomie. Teraz nasi klienci będą mogli kupić prawie wszystkie produkty oferowane przez brandy LPP w jednym miejscu – mówi Danuta Czerwińska, kierownik ds. wynajmu powierzchni handlowych firmy Polimeni.

Galeria Słupsk o powierzchni 36 tys. mkw., oferuje 60 lokali na trzech poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking. Centrum handlowe znajduje się w ścisłym centrum Słupska. Fasada galerii nawiązuje swym stylem do zabytkowej architektury miasta. W galerii znajdują się sklepy popularnych marek m.in. Reserved, Cropp, Marionnaud, Orsay, Empik, C&A, RTV Euro AGD, Home&You, Pepco. Operatorem spożywczym w obiekcie są delikatesy Delima.

Właścicielem galerii jest firma Polimeni International, do której należy także Galeria Rumia oraz Galeria Jastrzębie.