Spółka Komputronik podpisała umowę najmu 2 tys. mkw. powierzchni w Centrum Handlowym Jupiter w Warszawie, w którym zamierza otworzyć wielofunkcyjne centrum nowoczesnej technologii – Komputronik Megastore.

W ramach projektu przewidziana jest Strefa Gier, a także innowacyjna Strefa Wiedzy. Ekspozycję będzie wspierać duży i dobrze zaopatrzony magazyn, z którego będą mogli korzystać zarówno klienci odwiedzający obiekt, jak również klienci składający zamówienie przez internet i telefon. Wkrótce będzie możliwe zamówienie towaru z ogromnego asortymentu z dostawą w ciągu nawet dwóch godzin na terenie Warszawy. Prace remontowe zostały już rozpoczęte, planowane otwarcie salonu to przełom I i II kwartału 2013 roku.

– Zgodnie z naszymi zapowiedziami przygotowujemy się do otwarcia naszego unikalnego na skalę polską projektu – wielofunkcyjnego centrum nowoczesnej technologii Komputronik Megastore. Pierwszy salon w tej formule powstanie w warszawskim centrum handlowym. To będzie niesamowite przedsięwzięcie – stała ekspozycja najnowszego sprzętu, do tego wielu pomocnych doradców. W odróżnieniu od innych wielkopowierzchniowych ekspozycji – my zaoferujemy najlepsze ceny, cenne doradztwo i serwis na najwyższym poziomie. Bez większego trudu zainteresowaliśmy projektem największe firmy na świecie. To jest coś wyjątkowego – nikt tego w Polsce jeszcze nie widział – powiedział Wojciech Buczkowski, Prezes Zarządu Komputronik SA.

Komputronik SA ma obecnie około 220 salonów. Wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Komputronik, do której należą również: Benchmark, Komputronik API, Idea Nord, Cogitary, Movity, KEN TI, a także czeska spółka K24. Komputronik SA od 2007 roku jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.