Sklep Tape à l’oei

22 maja w Centrum Handlowym Auchan Komorniki został otwarty sklep francuskiej firmy Tape à l’oei. Najemca na powierzchni 150 mkw. oferuje ubrania dla dzieci do lat 14.

Tape a l’oeil została stworzona 20 lat temu we Francji. Obecnie marka posiada ponad 250 sklepów na całym świecie. Tape à l’oeil  w Polsce pojawiło się w 2013 roku wraz z otwarciem swoich pierwszych sklepów w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Czeladzi. Średnia powierzchnia salonów to 150 mkw.

Centrum Handlowe Auchan Komorniki mieści się przy ul. Głogowskiej 432 w Poznaniu. Klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 50 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Ofertę uzupełnia hipermarket oraz stacja benzynowa Auchan.  Kompleks został otwarty w 2001 roku i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Centrum Handlowe posiada parking na 2500 miejsc.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzbogacają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw.