Drogeria
Drogeria

Pod koniec maja sieć drogerii Natura otworzy trzy kolejne sklepy w Warszawie, Morągu i Wyszkowie. 24 maja drogerie Natura zapraszają też klientów do odmienionego wnętrza sklepu w Gryficach. Drogeria ta mieści się w Galerii Hosso i zajmuje 192 mkw. powierzchni.

25 maja sieć sklepów Drogerii Natura powiększy się o dwie nowe lokalizacje w Morągu i Warszawie. Warszawska drogeria o powierzchni 165 mkw. jest umiejscowiona w CH Tesco przy ulicy Górczewskiej. Drogeria w Morągu (128 mkw. powierzchni) znajduje się przy ulicy Mickiewicza.

Ostatnie otwarcie zaplanowane jest na wtorek 28 maja w Wyszkowie. Pierwsza Drogeria w tym mieście o powierzchni 157 mkw. zlokalizowana jest przy ulicy Gen. Józefa Sowińskiego 61.

– Drogerie Natura stawiają na różnorodność lokalizacji. Nowe sklepy otwierane są zarówno w centrach handlowych, jak i przy ulicach. Do 265 drogerii dołączają trzy nowe adresy, a jedna Natura poddana została remodelingowi. W tym roku otworzyliśmy z sukcesem już cztery drogerie. Mamy nadzieję, że nowe sklepy w Wyszkowie, Morągu, w Warszawie oraz Gryficach również cieszyć się będą dużym powodzeniem – mówi Beata Szczytowska, prezes zarządu Polbita.