CH Silesia City Center

Reserved, Mohito, Cropp i House, a od maja także Sinsay – niemal całe portfolio salonów LPP SA jest już dostępne w Silesia City Center. Salon Sinsay o powierzchni 344 mkw. został otwarty 28 maja.

– Salony marek LPP SA to dziś jedne z najczęściej odwiedzanych sklepów w Silesia City Center. Od kilku lat Reserved, Cropp i House znajdują się w czołówce marek najczęściej wybieranych przez klientów Silesii, dlatego też pojawienie się kolejnej, dynamicznie rozwijające się marki z rodziny LPP będzie stanowiło niezwykłą, modową atrakcję, zwłaszcza dla młodych dziewczyn – powiedziała Ilona Szafer, dyrektor ds. najmu Silesia City Center.

Sinsay dedykuje premierową kolekcję dziewczynom w wieku 15-24 lat. Znakiem rozpoznawczym marki są T-Shirty z odważnymi wzorami i nadrukami, a także niesztampowe akcesoria.

Silesia City Center to największe centrum handlowe na Śląsku i w Zagłębiu. Na powierzchni 86 tys. mkw. znajduje się dziś ponad 300 sklepów i punktów usługowo-handlowych, w tym największa na Śląsku strefa food-court z ponad 30 restauracjami i kawiarniami, a także bogata strefa rozrywki z kinem i fitness clubem. W 2012 roku Silesia City Center odwiedziło ponad 15 milionów klientów. Wśród najemców Silesii znajdują się dziś: Tommy Hilfiger, Burberry, Weekend by Max Mara, Van Graaf, Zara, La Mania, Pinko, Pennyblack i Marc O’Polo.