Karuzela Turek
Karuzela Turek

W powstającym w Lublińcu, w województwie śląskim, Parku Handlowym Karuzela, którego planowana data otwarcia to pierwszy kwartał 2014 roku, operatorem spożywczym zostanie Biedronka. Sklep zajmie 1169,8 mkw. powierzchni całego obiektu.

Ponadto w obiekcie znajdą się sklepy RTV Euro AGD (502,32 mkw.), CCC (400,40 mkw.) oraz Centrum Chińskie (909,7 mkw.).

– Komercjalizacja powstającego Parku Handlowego Karuzela dobiega końca. Jesteśmy zadowoleni z podpisanych do tej pory umów. Docelowo w Karuzeli otwartych zostanie 10 lokali. Finalizujemy kolejne kontrakty – mówi Marceli Maćkiewicz, Project Manager w firmie Retail Concept, zajmującej się komercjalizacją obiektu.

Park Handlowy Karuzela Lubliniec powstanie jako uzupełnienie oferty nowo otwartej restauracji McDonald’s. Jego atutem jest dogodna komunikacja. Obiekt będzie zlokalizowany na wyjeździe z Lublińca, przy ul. Lisowskiej, w sąsiedztwie skrzyżowania dróg krajowych nr 11 i 46. Będzie miał 5370 mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 10 punktów handlowych. Do dyspozycji klientów będzie ok. 300 miejsc parkingowych.

Komercjalizacją Parku Handlowego Karuzela Lubliniec zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.