Funk’N'Soul

Na początku września firma Premiere sp. z o.o. otworzy kolejny sklep marki odzieżowej Funk’N’Soul. Tym razem punkt sieci ruszy w warszawskim Centrum Handlowym Wola Park i będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze.

Już w tym roku otwarto salony m.in. w Galerii Raj w Dębicy, Millenium Hall w Rzeszowie, czy CH Europa Centralna w Gliwicach.

Łącznie pod marką Funk’N’Soul działa ponad 50 salonów monobrandowych w Polsce. Produkty brandu dostępne są również w licznych salonach multibrandowych, w których skorzystać można także z oferty innych marek odzieżowych. Na terenie Czech działa około 25 sklepów sieci. Na Słowacji znajduje się około 10 salonów Funk’N’Soul.

Własciciel marki firma Premiere oferujemy dwie formy współpracy handlowej opartej na franczyzie i depozycie.Aby otworzyć sklep marki Funk’n’Soul należy dysponować lokalem o powierzchni od 80 do 150 mkw. przy głównej ulicy handlowej w centrum miasta lub w centrum handlowym (dotyczy miast powyżej 30 tys. mieszkańców).

Odzież marki Funk’N’Soul sprzedawana jest zarówno w salonach stacjonarnych, jak i za pośrednictwem sklepu internetowego.
Funk’N’Soul to młodzieżowa, miejska marka odzieżowa. Brand posiada w swojej ofercie kolekcję damską i męską. W sklepach marki dostępne są spodnie jeansowe, sukienki, bluzki, bluzy, marynarki, kurtki, płaszcze oraz akcesoria tj. obuwie, torby, szaliki.