Sklep Tape à l’oei

31 sierpnia 2013 roku w Centrum Handlowym Janki ruszy salon francuskiej marki odzieżowej dla dzieci Tape à l’oeil, który będzie 9 punktem handlowym sieci w Polsce. Ostatnio otwarty salon Tape à l’oeil znajduje się w Centrum Handlowe Auchan Swadzim.

Przypomnijmy, w kwietniu na polskim rynku pojawiła się francuska marka odzieżowa Tape a l’oeil. Swój pierwszy sklep uruchomiła w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Obecnie marka posiada 8 salonów, we wspomnianym Piasecznie, w CH M1 w Czeladzi, CH 3 Stawy w Katowicach, CH Korona we Wrocławiu, CH Zakopianka, M1 w Krakowie, CH Auchan w Łomiankach, w CH Auchan Komorniki pod Poznaniem i CH Auchan Swadzim.

Średnia powierzchnia salonów marki to 150 mkw., jednakże Tape a l’oeil otwiera salony o powierzchni od 110 do 250 mkw., traktując jako kryterium wielkość miasta i atrakcyjność centrum handlowego.

Jak informował portal Retailnet Sebastian Jędrej, dyrektor na Polskę Tape a l’oeil – w 2013 roku najprawdopodobniej otwartych będzie 12 salonów. Już teraz podpisane są umowy na 9 lokalizacji – wszystkie sklepy będą umiejscowione w centrach handlowych. Pozostałe umowy są w trakcie negocjacji. Pierwsze sklepy powstaną w największych miastach Polski: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach.

Tape a l’oeil to francuska marka dla dzieci od narodzin do 14 lat. Tape a l’oeil została stworzona 20 lat temu we Francji. Obecnie Tape à l’oeil posiada ponad 250 sklepów na całym świecie i ciągle się rozwija, aby przedstawić swoją kolekcję w nowych obszarach geograficznych. Tape à l’oeil to również sprzedaż internetowa na www.t-a-o.com. W Polsce Tape à l’oeil pojawiło się w 2013 roku wraz z otwarciem swoich pierwszych sklepów w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Czeladzi.

Tape a l’oeil wprowadzana jest przy współpracy z firmą Ordipol sp. z o.o.