Kolekcja Happy Kids
Kolekcja Happy Kids

Spółka Redan podjęła decyzję o przywróceniu marki odzieży dziecięcej Happy Kids, która była obecna na rynku w latach 1997 – 2006.

Reaktywacja marki, jak poinformowano spowodowana jest potrzebami zakupowymi klientów Top Secret, którzy w większości posiadają rodziny i dzieci. Początkowo produkty marki Happy Kids będzie można nabyć w sklepie internetowym topsecret.pl.

– Oferta ubrań dla dzieci uzupełnia asortyment Top Secret, Troll i Drywash na razie w sprzedaży internetowej. Odświeżone logo marki nadal nawiązuje do rozpoznawalnego znaku Happy Kids i działającej pod tą samą nazwą fundacji – poinformowali przedstawiciele spółki Reda SA.

Odzież dla dzieci dostępna w sklepie internetowym topsecret.pl jest uzupełnieniem zakupow dla całej rodziny. W sprzedaży dostępny jest asortyment odzieży dla dziewczynek i chłopców. Kolekcja jest podzielona na kilka grup wiekowych od niemowlaków do dzieci w wieku 8-10 lat z koncentracją na ubraniach dla dzieci do czwartego roku życia.

– W wizji rozwoju całej grupy Redan oraz strategii reaktywowanej obecnie marki dziecięcej wpisane jest stałe wspieranie Fundacji Happy Kids – podano w komunikacie.

Redan SA posiada łącznie ponad 500 sklepów detalicznych, w ramach których znajdują się mono i multibrandowe salony oferujące odzież marek Top Secret, Troll i Drywash oraz dyskontowe sklepy Textilmarket.