Galeria Bemowo w Warszawie, Centrum Handlowe Czyżyny w Krakowie, CH Guliwer w Łodzi i Galeria Bielawy w Toruniu będą od 1 września 2013 r. zarządzane przez Apsys Polska. W ramach zadań realizowanych przez nowego zarządcę znajdzie się cały zakres usług włączając w to zarządzanie nieruchomością, marketing oraz wynajem powierzchni handlowych.

– Galeria Bemowo, Czyżyny, Guliwer i Bielawy to centra handlowe, które wymagają od zarządcy przygotowania i wdrożenia indywidualnych strategii wpisujących się w lokalną specyfikę. Taki styl zarządzania jest nam szczególnie bliski, gdyż Apsys specjalizuje się w strategiach szytych na miarę. Obejmując zarządzanie w tych czterech centrach wykorzystamy unikalne know-how Apsys w celu wzmocnienia pozycji każdego z tych obiektów na jego lokalnym rynku – mówi Justyna Kur, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Apsys Polska.

Łączna powierzchnia GLA czterech dodatkowych centrów wynosi ponad 100 tys. mkw. Tym samym liczba zarządzanych przez Apsys obiektów w Polsce wzrosła do 18 centrów handlowych o całkowitej powierzchni GLA wynoszącej 650 tys. mkw.

W Polsce Apsys zarządza obecnie centrami handlowymi w 13 największych miastach i prowadzi prace nad budową swojego nowego flagowego projektu – zlokalizowanego w Poznaniu  centrum handlowego Łacina o powierzchni GLA 99 tys. mkw. Apsys jest globalnym operatorem w branży centrów handlowych istniejącym w Polsce od 1996 roku.

Apsys Polska przedstawi swoje projekty podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum.