Forum Radunia

Forum Radunia – wielofunkcyjny kompleks handlowo-rozrywkowy w Gdańsku – podpisała umowy z kolejnymi najemcami. Ich grono powiększyło się o firmy z różnych branż od obuwniczej, tj. Deichmann, poprzez fashion – C&A, po health and beauty – Douglas i Superpharm

Łączna powierzchnia dla nowych marek to ponad 2,5 tys. mkw. GLA. Zaawansowane negocjacje prowadzone są w związku z wynajmem kolejnych 12 tys. mkw.

– Rozmowy o Forum Radunia zdecydowanie nabierają tempa – mówi Małgorzata Słowik, Head of Leasing w Multi Development Poland – Oprócz branży fashion obserwujemy również bardzo duże zainteresowanie projektem wśród najemców z branży gastronomicznej. Nasz koncept foodcourtu jest połączeniem lokali typu fast-food znajdujących się po jednej stronie kanału Raduni z bardziej luksusowymi restauracjami – z ogródkami zewnętrznymi i wewnętrznymi – zlokalizowanymi po drugiej stronie mall’a. W ostatnich dniach sfinalizowaliśmy umowy najmu z Apetito, Baalbek i Asia Sweet Roll.

Forum Radunia z 62 tys. mkw. powierzchni handlowej to wielofunkcyjny kompleks urbanistyczny powiązany z rewitalizacją obszaru historycznego Targu Siennego i Rakowego. Projekt stworzy w centrum Gdańska nowe miejsce, łączące kulturę, handel, rekreację, rozrywkę, usługi i powierzchnię biurową oraz ogólnodostępne parkingi. Istotną częścią projektu jest realizacja obiektów użyteczności publicznej jak Centrum Dziedzictwa Historycznego Miasta Gdańska, przebudowa istniejącej infrastruktury technicznej i drogowej oraz budowa ulicy Nowe Podwale Grodzkie. Zakończenie budowy projektu planowane jest na 2016 rok.

Multi Development Poland jest częścią Multi Corporation, firmy działającej na europejskim i tureckim rynku deweloperów oraz zarządców śródmiejskiej przestrzeni handlowej. Firma inwestuje, buduje i zarządza wielofunkcyjnymi centrami handlowymi oraz projektami rewitalizacji przestrzeni śródmiejskich, które są innowacyjne, unikatowe, atrakcyjne oraz realizowane zgodnie z polityka zrównoważonego rozwoju.

Multi Development zaprezentuje swoje projekty podczas Shopping Center Forum przy stoisku 3.2