Organic Farma Zdrowia
Organic Farma Zdrowia

Organic Farma Zdrowia regularnie otwiera kolejne sklepy w największych miastach kraju. Obecnie sieć sklepów Organic Farmy Zdrowia obejmuje swoim zasięgiem 10 miast.

Przedstawiciele firmy poinformowali redakcję Retailnet, że 18 września w Galerii Katowickiej zostanie otwarta największa placówka sieci poza stolicą. W nowym sklepie Organic Farma Zdrowia na powierzchni 135 mkw. znajdzie się ok. 4 tys. ekologicznych produktów od dostawców krajowych i zagranicznych. Wśród nich będą produkty z grupy świeżej żywności – owoce, warzywa, mięso i wędliny, pieczywo, nabiał, jaja oraz wyroby garmażeryjne.

Sklep będzie posiadał dział z żywnością dla dzieci, który cieszy się ciągle rosnącą popularnością wśród matek w innych miastach. W sklepie znajdzie się oferta słodyczy z soków owocowych, a także suszone i świeże owoce, kaszki z pełnego ziarna bez dodatku cukru, gotowe dania z warzyw i certyfikowanych mięs. W sklepie będą też środki higieny dla dzieci – nawilżane chusteczki, pieluszki i kosmetyki dostosowane do delikatnej skóry.

Wraz ze wzrastającą świadomością rosną potrzeby konsumentów i zwiększa się średnia powierzchnia sklepów Organic Farmy Zdrowia – zbliża się ona do 100 mkw. Firma tym samym stawia na lepsze warunki eksponowania produktów, tworzy też przestrzeń w której odbywać się mogą pokazy kulinarne i degustacje.

Po otwarciu delikatesów w Galerii Katowickiej miasto będzie posiadało dwa sklepy firmy Organic Farma Zdrowia, pierwszy działa od kilku lat w CH Silesia City Center.