Aryton - sklep online
Aryton - sklep online

Od października 2013 roku marka modowa Aryton planuje zwiększenie sprzedaży w swoim e-sklepie. Sieć postawi także na działania reklamowe online.

Za przeprowadzenie działań zwiększających udział sieci w e-commerce odpowiada FashionFan – modowa sieć reklamowa będąca częścią Cube Group.

– W swoich działaniach dla marki Aryton skupiamy się na zwiększeniu sprzedaży w e-sklepie. Przygotowaliśmy rekomendację działań, zaprojektowaliśmy kreacje graficzne i na bieżąco optymalizujemy działania pod efekty sprzedażowe. Podstawą kampanii jest program partnerski w modelu CPS, który realizujemy dzięki naszej sieci SalesMedia – mowi Anna Elwart, Project Manager FashionFan.

– Znalezienie odpowiedniej agencji od obsługi działań internetowych ekskluzywnej marki z nastawieniem na maksymalizowanie ROI nie jest łatwym zadaniem. Szukaliśmy firmy, która rozumie sposób komunikacji naszej marki, a jednocześnie dysponuje dużym zapleczem merytorycznym . Cieszę się, że udało nam się znaleźć silnego partnera w tej dziedzinie – przyznaje Monika Długokęcka , PR & Marketing Manager Aryton.

Firma Aryton, oferująca odzież damską oraz dodatki modowe uruchomiła sklep internetowy www.sklep.aryton.pl we wrześniu 2012 roku. Jak wówczas poinformowano, e-sklep jest nastawiony na dotarcie do klientów także z mniejszych miejscowości. Salony stacjonarne sieci Aryton są bowiem zlokalizowane w dużych miastach na terenie kraju.

W sklepie internetowym znajdują się te same produkty, które dostępne są w sklepach stacjonarnych. Dodatkowo jest też zakładka Outlet, która umożliwia zakup odzieży z poprzednich kolekcji. Płatności za zakupiony w e-sklepie towar można  dokonać  przelewem w formie przedpłaty, przy odbiorze przesyłki, za pomocą karty kredytowej oraz przy użyciu systemu płatniczego. Zamówione towary są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt przesyłki jest niezależny od ilości zakupionych sztuk i wynosi zawsze 15 zł. Przy wyborze opcji „Gotówka przy odbiorze” doliczana jest kwota 5 zł tytułem opłaty za pobranie gotówki przy odbiorze towaru. Spółka po wcześniejszym ustaleniu wysyła także towar poza granicę Polski.

Obecnie sieć Aryton stanowią 23 sklepy własne, 9 sklepów partnerskich oraz 3 salony outletowe. Właścicielem marki jest Aryton sp. z o.o.