Galeria Wisła
Galeria Wisła

Planowane na początek listopada otwarcie największego jednopoziomowego salonu Reserved w płockiej Galerii Wisła zostało przesunięte już na najbliższą sobotę, tj. 12. października. Salon zajmie powierzchnię ponad 1 tys. mkw. na parterze najchętniej odwiedzanego obiektu handlowego w regionie płockim.

– Prace wykończeniowe w lokalu przebiegły nawet szybciej niż zakładaliśmy w harmonogramie. Grupa LPP otrzymała pozwolenie od nas na wcześniejsze uruchomienie salonu. Pod kątem komunikacji w regionie, byliśmy na to przygotowani – uruchomiliśmy już działania promocyjno-informacyjne w związku z nowym brandem w galerii. Otwarcie salonu w dobrym handlowym miesiącu, jakim jest październik, przyniesie pozytywne skutki zarówno Reserved jak i Galerii Wisła – powiedział Łukasz Tomczak, marketing & pr manager CREAM – zarządcy obiektu.

W tym roku do grona najemców Galerii Wisła dołączyły dwie nowe marki grupy LPP – Reserved i Sinsay, a salony pod dwoma markami House i Mohito przedłużyły swoją działalność na kolejne 5 lat. Zaangażowanie marek grupy w Galerii Wisła sięga blisko 2 tys. mkw. powierzchni najmu.

Otwarta w listopadzie 2008 i zarządzana przez CREAM Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo – rozrywkowym regionu płockiego. W ofercie galerii znajduje się ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na czterech kondygnacjach obiektu. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z funkcją rozrywkową centrum jest także miejscem rodzinnego wypoczynku lub spotkań z przyjaciółmi w kinie, kręgielni, kawiarniach i restauracjach.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem. Ponadto w ofercie organizacji znajdują się także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. Obecnie CREAM zarządza portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce.