Plaza Rzeszów

W Centrum Handlowym Plaza Rzeszów uruchomiony został salon Big Star w nowej odsłonie. Salon został powiększony, ma nowy wystrój i zajmuje powierzchnię 180 mkw. Mieści się w na pierwszym piętrze centrum. Otwarcie nowego salonu Big Star to ciąg dalszy trwającej od kilku miesięcy rekomercjalizacji Plazy Rzeszów.

Salon Big Star, oferujący także asortyment  takich marek jak Mustang i Lee Cooper, powiększony został dzięki umowie podpisanej przez Keen Property Management (zarządcę CH Plaza Rzeszów) – Big Star to kolejna firma, która doceniła nasze centrum handlowe. Otwarcie powiększonego salonu tej marki, w nowej aranżacji traktujemy jako sukces. Cieszy nas również to, że znane i lubiane przez klientów marki chętnie rozwijają z nami współpracę – powiedział Oktawiusz Wolnicki, dyrektor centrum. Dodaje, że w ostatnim czasie przedłużona została umowa z siecią Rossman i Perfumerią Sephora. 19-tego października w Plaza Rzeszów ma również nastąpić otwarcie sklepu marki Tatuum. Salon będzie miał powierzchnię około 190 mkw.

CH Plaza Rzeszów jest w fazie rekomercjalizacji oraz pozyskiwania nowych najemców  powierzchni handlowych powstałych po rozbudowie centrum. Jest to odpowiedź na rosnące potrzeby klientów Centrum. W ostatnim czasie w rzeszowskiej Plazie otwarte zostały m.in. salony Reserved, Martes Sport.

Dwupoziomowe Centrum Handlowe Plaza Rzeszów posiada ponad 70 lokali handlowych. Głównymi najemcami są: Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichman, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossman oraz RTV Euro AGD. CH Plaza Rzeszów połączone jest z hipermarketem E. Leclerc i oferuje ponad 1350 miejsc parkingowych dla swoich klientów. Centrum oprócz lokali handlowych i usługowych posiada w swojej ofercie lokale biurowe. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest przy największym osiedlu mieszkaniowym w mieście, w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.