Galeria Korona Kielce

Do grona najemców Galerii Korona w Kielcach dołączy sklep sieci odzieżowej Szachownica. Lokal Szachownicy zajmie powierzchnię 320 mkw. i znajdzie się na poziomie -1 obok sklepu Pepco. – Jest to pierwszy w Kielcach sklep tej marki i jesteśmy przekonani, że Korona jest bardzo dobrym wyborem – powiedział Michał Góźdź – manager ds. marketingu Galerii Korona.

– Szachownica jest kolejnym najemcą, po Giacomo Conti, Ryłko i Pepco, który w ostatnim miesiącu zdecydował się na otwarcie sklepu w Galerii Korona Kielce. To nie koniec nowych otwarć – zapewnia Ireneusz Myśliwiec z firmy MM Consulting, odpowiedzialnej za komercjalizację Galerii Korona Kielce. Obecnie finalizujemy umowy z kolejnymi markami, które otworzą swoje sklepy w Galerii jeszcze w tym roku. Chcemy, aby w Galerii Korona pojawiły się marki do tej pory nieobecne w regionie – dodaje.

Szachownica to ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych, nastawiona na obsługę ludzi młodych, oferująca odzież damską, męską i dziecięcą oraz akcesoria.

W Galerii Korona Kielce na powierzchni najmu ponad 37 tys. mkw. znajduje się około 140 lokali handlowo-usługowych. Należą do nich m.in. sklepy hiszpańskiej grupy Inditex: pierwszy w Kielcach salon Zara Home, największa w regionie Zara, a także Pull and Bear, Bershka i Stradivarius. W Koronie Kielce otwarto pierwsze w Kielcach salony Massimo Dutti i Oysho. W galerii znajdują się też salony Intersport, Royal Collection i Smyk Megastore o powierzchni 1800 mkw.